fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
11-01-2012 / всі теми /  Україна

Автори кращих есе отримали винагороду

В рамках проекту “Кращий студент Укрїни” за ініативи Студреспубліки та Фундації ім. Ольжича було проведенно конкурс кращого есе  на тему: “Глобалізм і націоналізм– український вимір”.  

За результатами засідання конкурсної комісії на фіналі проекту «Кращий студент України» було оголошено переможців, ними виявилися відразу дві прекрасні Катерини!

Вручення премій відбулося 27 грудня 2011р.: заступник голови Правління Фундації імені О.Ольжича Микола Яковина і Генеральний директор Фундації ім. О.Ольжича Сергій Кот та один із лідерів Студеспубліки Олександр Щерба вручили премії переможницям конкурсу есеїв «Глобалізація і націоналізм — український вимір» Катерині Заблоцькій (Дніпропетровськ) і Катерині Штепі (Київ).

Конкурс есеїв, оголошений від імені Голови ОУН і Голови Правління Фундації ім. О.Ольжича Миколи Плав’юка, проводився в рамках конкурсу «Кращий студент України«, організованого Всеукраїнським громадським рухом «Студентська республіка« .

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Марина Николайчук