fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-02-2018 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Стіна кохання» — крок до миру і любові! Долучайтеся до акції по всій Україні

«Любов — довготерпелива, любов — лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається; не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить. Любов ніколи не переминає…»

Послання св. апостола Павла до корінтян 13, 4-7

Валентинка 1Війна, зубожіння, дорожнеча, евакуація молоді за кордон – на жаль, це реалії сьогодення. Як зменшити ненависть, як стати хоч трішечки щасливішими? Студреспубліка надає таку можливість, проводячи щорічно по всій країні до Дня св. Валентина акцію «Стіна кохання». На спеціальних «стінах» можна написати побажання, зробити поряд круті фото й отримати в подарунок яскраву республіканську «валентинку». Долучайтеся!

День святого Валентина – одне з найбільш очікуваних молоддю свят. І у вас є шанс «двіжанути», а може й знати своє щастя біля «Стіни кохання». Розшукуйте імпровізовані «стіни» у своєму місті. Як свято пройде цього року, де саме можна отримати класну «валентинку» — далі.

Незмінно, з 1998р. Студреспубліка проводить яскраву акцію «Стіна кохання» по всій Україні. 14 лютого 2018р. на центральних площах міст, а також у найбільших вишах країни республіканці розмістять зроблені власними руками «Стіни кохання», де кожен матиме можливість залишити привітання з цим чудовим днем коханим, друзям і подругам, своєму місту, Україні та всьому Всесвіту. Поряд зі «Стіною кохання» республіканці даруватимуть святкові «валентинки», які можна презентувати найважливішим людям у вашому житті і всім тим, із ким хочеться поділитися частинкою свого серця.

«Стіну кохання» можна знайти у вишах, зокрема, Києва, Кропивницького, Миколаєва, Полтави, Тернополя, Херсона, Чернівців, Ніжина. А також на центральних площах Запоріжжя, Києва, Кропивницького, Маріуполя, Новогродівки, Полтави, Ужгорода, Харкова, Херсона, Чернігова, Ірпеня тощо. До акції долучаються місцеві знаменитості.

Валентинка 2Незважаючи на сотні кілометрів відстані — десятки тисяч українців й українок будуть на одній позитивній хвилі, сповненій надії на мирне й щасливе майбутнє. Цими відчуттями дуже легко поділитися: зробіть прикольні фотки на фоні «стіни» з республіканськими «валентинками» і завантажте їх у соцмережі з хештегом #Стінакохання.

Ця всеукраїнська акція — це ще один крок до діалогу, пошуку взаєморозуміння, терпіння й любові один до одного. Нехай «Стіна кохання» стане маленьким об’єднуючим елементом, поштовхом робити добрі справи. Адже, як казав у своєму посланні до корінтян св. апостол Павло: «Любов — довготерпелива, любов — лагідна…». Особливого вибору ж у нас нема: якщо хочемо відновити нормальне життя в Україні, мусимо долати ворожнечу, творити мир і благополуччя. І без любові тут ніяк.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки