fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-10-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Активісти виграли суд у Міністерства молоді та спорту

Activists Won in a Court against the Ministry of Youth and Sports (en)

Цього року Мінмолодьспортом на чолі з Дмитром Булатовим був проведений дуже скандальний, заангажований і непрозорий конкурс по відбору для фінансування найкращих проектів молодіжних і дитячих організацій. Активна молодь не погодилася і згідно демократичної процедури врешті подала в суд. І за вагомої участі в процесі Студреспубліки й інших сміливців — виграла! [+ відео]

Нагадаємо, що результатом конкурсу проектів, відповідно до наказу Мінмолодьспорту від 17 липня 2014р. №2350, стало несправедливе виділення фінансування невеликій кількості організацій, в основному, тим чи іншим чином наближених до влади та керівництва міністерства зокрема. Конкурс було проведено з багатьма порушеннями законодавства України.

Лідери всеукраїнських молодіжних і дитячих громадських організацій висловили свою рішучу незгоду з даним рішенням. Були багатократні скарги про порушення до керівництва Мінмолодьспорту, на адресу Президента та Прем’єра, вуличні акції… Але ніхто не втрутився і не встановив справедливість.

Саме тому було прийняте рішення звернутися до останнього демократичного аргументу, цивілізованого інструменту суперечки — суду. ВДГО «Школа безпеки» подала позов визнати протиправними рішення Мінмолодьспорту стосовно конкурсу проектів у 2014р. Третіми сторонами у протидії свавіллю Міністерства молоді та спорту виступили ВМГО «Студентська республіка», ВМГО «Українська студентська спілка» та ВМГО «Кадрова спілка молодих політиків і управлінців». Студреспубліка, слід зазначити, провела велику організаційну та консультативну роботу задля підтримки позову.

І нарешті, 14 жовтня засідання колегії суддів визнало незаконність рішень Міністерства щодо конкурсу і зобов’язало Мінмолодьспорт провести новий і чесний конкурс. Тепер будемо боротися з чиновниками за втілення ухвали суду.

Все-таки справедливість у нашій державі іноді є, і дякуючи активістам, дякуючи всім небайдужим, злодійство врешті буде витіснене чесністю та гідністю, а Україна почне стрімко розвиватися!

Дякуємо нашим захисникам: Дмитру Коссе, Сергію Курилкіну й Артему Ніколенку та всім, хто долучився до підготовки судового засідання.

Як проходили минулі розгляди цієї справи
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк, Павло Гройсберг