fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-07-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Івано-Франківськ

А ти побував в ідеальній державі?

У державі, де немає місця насильству, несправедливості  і корупції; в державі, де править вічна молодість, дружба та інтелект. Так! І це – не сон! Ти справді був Там, у Студреспубліці, найдивовижнішій країні з країн.

Найцікавіше дійство цього літа на Прикарпатті відбулося в Івано-Франківську 21 липня 2012р. у парку імені Т.Г.Шевченка, на малій сцені. Цей день був сповнений пережиттям неповторних моментів  для кожного, хто був не тільки учасником, але й гостем цього неймовірного свята юності, краси, жарту, активності й інтелекту.

 

День розпочався захоплююче, гравці мали можливість просто помріяти, адже тема цікавезної оргдіяльнісної гри: «Місто моєї мрії». Учасники не тільки розповідали про омріяне місто майбутнього, а й завзято шукали  шлях до нього. «Політичні дебати» дали змогу гравцям  спробувати себе у ролі влади. Це ніби своєрідний маленький шанс для формування великої відповідальності. Студенти всіх чотирьох команд («Франк Off», «Студентська реанімація», «Файне місто» та «Косів art») показали високий рівень ідейності та згуртованості. Учасники команди «Студентська реанімація» проявили себе прекрасними стратегами і просто чудовими дебатерами. Наступний  суб-фестиваль став родзинкою дня: шокуючі командні флеш-моби вибухнули фейєрверком спонтанності та об’єднаності. Непроста тематика та брак часу змусили учасників сконцентрувати винахідливість та організованість максимально швидко і точно. І повірте моєму слову, їм це вдалося, видовище вражало!

 

Атмосфера вечора була наповнена ароматом краси і романтики — погляди присутніх прикували чарівні дівчата, учасниці суб-фестивалю «Перша Леді» та галантні чоловіки, учасники суб-фесту «Містер Студреспубліки». Також участь у фінальному концерті брали молоді виконавців Прикарпаття: Нальтана, учасники вокальної студія Ірини Батюк і Студія етнічного танцю МiAmor.

І, як належить, день Студреспубліки в Івано-Франківську завершився обранням мера та магістрату, почесна місія яких — гідно представити область на всеукраїнському фіналі мульти-фестивалю Студреспубліка-2012, який проходитиме 24-27 серпня 2012 р. у Криму.

 

Студентським мером цього року стала студентка 6-го курсу Івано-Франківського національного медичного університету Христина Лазуркевич.

22 липня всіх переможців чекала чудова екскурсійна поїздка у відпочинковий комплекс «Буковель». На завершення дня студреспубліканці мали змогу поспілкуватися із бізнесменом паном Шевченком, який висловив свою підтримку Студреспубліці та активній молоді, яка бере участь у проекті.

Дякуємо всім, хто приклав руку і частинку серця для того, щоб жила молодість і краса, щоб жила Студреспубліка, щоб жила Україна! До нових зустрічей, друзі!

Віра Андріюк – бренд-менеджер ВМГО «Студентська республіка», лідерка Івано-Франківської Студреспубліки:  незважаючи на великі складності перед  проведенням Студреспубліки в Івано-Франківську мульти-фестиваль пройшов на досить високому рівні. А головне, що переможці обрані достойні та дієві (чого так бракує на сьогодні). Цього року можна відмітити те, що учасники були не лише з м. Івано-Франківськ, а й із 5 районних центрів і м. Тернопіль. Цей фактор говорить про те, що популярність Студреспубліки поширюється по всій області, і бажаючі долають сотні кілометрів, лишень щоб долучитися до неймовірної держави під назвою «Студентська республіка».

Щодо самої гри, то можу зауважити, що учасники відпрацювали на всі 100%. Виділялося те, що вони чекали на Студреспубліку та повністю віддалися грі. Ні дощ (який 4 рази псував нам роботу), ні інші негаразди не стали на заваді активного, цікавого і дуже продуктивного дня.

А наступного дня поїздка у відпочинковий комплекс «Буковель» лише додала снаги для подальшої роботи та впевненості новообраній студентській владі в Івано-Франківську та стала хорошою винагородою за гру.

З свого боку, хочу подякувати партнерам — Молодіжній адміністрації Івано-Франківської області, а також директору відпочинкового комплексу «Буковель» Олександру Леонідовичу Шевченку, завдяки яким свято під іменем Студреспубліка знову відбулося в Івано-Франківську.

Рустам Ергешов співкоординатор Студреспубліки-2012 на Тернопільщині: Франківська Студреспубліка запам’яталась неординарним підходом до ведення гри: до кінця зберігалась інтрига переможця. Хочу відмітити високу підготовленість команд і кожного з учасників. Найбільш запам’яталась команда «Студентська реабілітація» своїм професійним підходом до виконання кожного завдання. Родзинкою свята стала поїздка у відпочинковий комплекс «Буковель», де всі франківські студреспубліканці змогли проникнутись карпатським повітрям і більше здружитись.

Дякую організаторам за нагоду побувати та долучитися до регіонального мульти-фестивалю Студреспубліки в Івано–Франківську:)
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Христина Лазуркевич, Віра Андріюк, Рустам Ергешов