fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
04-06-2009 / всі теми /  Україна

Знайомтеся: оргкомітет Студреспубліки-2009

Постановами Правління Народно-демократичної ліги молоді від 3 червня 2009р., яке проходило у режимі Skype-конференції з модерацією у Києві, затверджено "Положення про проведення Міжнародної програми "Студентська республіка" у 2009 роцi" У новій редакції Положення йде мова про формат, очікувані результати, порядок взаємодії оргкомітетів та інші питання Студреспубліки-2009 від вишівського до міжнародного етапу.
 
Окрім цього було ухвалено склад всеукраїнського (міжнародного) оргкомітету з підготовки та проведення Міжнародної програми "Студентська республіка-2009". Головою оргкомітету, як і минулого року, одноголосно було підтримано Голову НДЛМ Павла Вікнянського. За ігрову частину має відповідати Олександр Уриваєв.
 
Оргкомітет сформовано у складі ще таких осіб: В.Крутько, Ю.Батов, В.Заверуха, В.Манько (зв’язок із Українським фондом миру), Н.Матвійчук (суб-фестивальна частина), О.Коваленко, О.Щерба, за згодою — директор Департаменту сприяння соціальному становленню та розвитку молоді Мінсім’ямолодьспорту К.Захаренко та радник Міністра освіти і науки Д.Кулібаба. Вирішили по мірі необхідності кооптувати до складу оргкомітету інших осіб. Форма роботи оргкомітету — регулярні публічні та Skype-наради за участі потрібних спеціалістів.
 
Окрім "центру управління польотами", тобто всеукраїнського (міжнародного) оргкомітету, було затверджено персоналії керівників регіональних оргкомітетів із проведення Студреспублік-2009.
 
Впевнені, що вдалий старт концепту вишівських Студреспублік цього року — це далеко не остання приємна несподіванка студреспубліканського сезону-2009. Попереду багато сюрпризів і "цікавинок" від організаторів.
 
Також як підсумок обговорення нинішньої суспільно-політичної ситуації та ролі НДЛМ було прийняте рішення закликати територіальні осередки НДЛМ, активістів і прихильників організації розпочати дискусію з приводу майбутнього НДЛМ, презентувати напрацювання на засіданні Ради організації.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба НДЛМ