fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
23-04-2013 / всі теми /  м. Київ

Змінюй суспільство через свою професію та переконання

Під такою назвою 20-21 квітня  2013р. у Києві відбувся Саміт професіоналів-християн, де  Студреспубліка виступила партнером. На саміті виступили уповноважені представники церков в Україні, а також поважні лектори: Любомир Гузар, Богдан Гаврилишин, Петро Порошенко, Мирослав Маринович та ін. Студреспубліку представляла Віра Андріюк.

Першого дня захід пройшов у надзвичайно урочистій і піднесеній атмосфері. Це пов’язано з тим, що протягом дня виступали найвищі представники духовенства та люди, які зробили великі справи для України, її розвитку та захисту прав громадян.

Серед них Любомир Гузар, екс-Глава УГКЦ, який підкреслив, що від політики не потрібно втікати, а поводитися в ній як християни. Богдан Гаврилишин, учасник Партнерської ради Студреспубліки, член Римського клубу, вчений світового визнання, тема виступу: «Молодь змінить країну», під час якого він зауважив: «Все, що в Україні, існує задля того, щоб молоді люди могли це змінити».

 

Петро Порошенко, політик і крупний бізнесмен, у свою чергу, підкреслив, що європейська інтеграція, європейські цінності,  християнські цінності починаються з кожної окремої людини. Того ж дня активно піднімалося питання трансформації: через мистецтво, в медицині, в бізнесі, через слово, душі та медіа. Секційні майстер-класи вели такі експерти, як о. Андрій Ткачов, Влад Троїцький, Микола Поліщук, проф. Галина Салига.

Наступного дня програма саміту була розрахована на знайомство учасників із різноманітними цікавими ініціативами України, багатолітніми та новими громадськими рухами: «Всі разом», «За тверезу Україну», «Обнова» та ін. Діяльність ВМГО «Студентська республіка» презентувала Віра Андріюк, яка зосередила свою увагу на двох великих проектах: Міжнародна програма «Студентська республіка» та «Новий старт. Сценарії майбутнього» (для участі в ньому оргпроекти можна надсилати до 30 квітня).

Під час Саміту професіоналів-християн всі спікери наголошували на тому, що потрібно робити свою справу професійно, але дотримуючись християнських цінностей: «Робота без Бога – це як горнятко кави, де є вода, вершки, цукор, але немає кави».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк