fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
20-04-2011 / всі теми /  Чернігів

Зміни майбутнє на краще

14 квітня у приміщенні  ЧГИПСТиТ відбулося засідання Чернігівської обласної студентської  ради при управлінні освіти і науки Чернігівської ОДА, на якому були присутні  голови  студентських рад, об’єднань  та організацій, а також  представники ЗМІ. Зібрання розпочалося виступом  Олександра Щерби (член Правління Чернігівського обласного осередку «Студентська республіка» ).

Олександр Щерба зробив презентацію проекту  «Новий старт» ― це Всеукраїнський проект, який був започаткований у квітні 2009 р., як реакція здорових сил суспільства на кризову ситуацію, що склалася в економіці України, задумом якого стало проведення відкритого конкурсу на пошук ідей щодо інноваційного розвитку України а як підсумок – проведення оргдіяльнісної гри та Стратегічного круглого столу; а також презентував стратегію-2050, що буде представляти собою загальний документ, який розкриває план розвитку України як суверенної держави в світі до 2050 року.

Наступний оратор, Іван Ледчак, котрий прибув до Чернігова , щоб представити молодіжний напрямок  «ЧАС МОЛОДІ»  ВГО «Громадський рух О. Рябоконя». Він розкрив проблеми сучасних студентів, сучасної освіти та працевлаштування і захотів вислухати шляхи їх вирішення від присутніх, також закликав до співпраці всіх бажаючих і небайдужих. Підчас виступу Івана Ледчака відбулася палка дискусія, усі погляди її учасників він занотував та взяв до уваги!

Особисто мене дуже зацікавив представник молодіжного напрямку “ЧАС МОЛОДІ” Іван Ледчак і я вирішила задати йому декілька питань.

 

— Чому ви вирішили так активно займатися молодіжними проблемами?

— Мене завжди приваблювала активна громадська діяльність. Я починав зі студентського самоврядування, та студентських рад у своєму ВУЗі. До того ж сам на собі відчув усі молодіжні проблеми. Усі кажуть, молодь — наше майбутнє, а яке може бути наше майбутнє, якщо невирішені головні проблеми: щодо вищої освіти, щодо першого місця влаштування та забезпечення молоді доступним житлом. Ці питання мене дуже хвилюють, до того ж я бачу велику кількість активних, цілеспрямованих молоди людей, які мають намір докласти певних зусиль, і змінити це скрутне становище.

 

— Яке ви вводите новаторство у проблему вищої освіти?

— Усі професії які викладаються у ВУЗах і не тільки повинні відповідати ринку праці, щоб людина, закінчуючи ВУЗ, мала можливість отримати перше робоче місце і реалізовуватися.

 

— З чого ви пропонуєте почати у вирішенні цих проблем?

— Ми маємо на меті провести систему обговорень цих проблем на регіональному етапі. Прагнемо активувати громадськість, встановити взаємодію з усіма органами державної влади , як з місцевими так і з всеукраїнськими.

 

— Які ваші враження від зібрання?

— Мої враження лише позитивні. Я вперше у Чернігові, і в мене море вражень і задоволення. До того ж я бачу зацікавлених, активних, розумних молодих людей, які прагнуть співпрацювати з нами та  змінювати майбутнє.

Далі було оголошено про круглий стіл « Україна майбутнього», що відбудеться 19 та 20 квітня , «Кубок студентського КВН» ―  19 квітня о 17.00 у приміщенні Чернігівського державного технологічного  університету, а також благодійна акція «Від серця до серця », яка буде проводитися з 1 по 15 травня. На цьому засідання було завершене.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Башук Аліна та Примак Дарина