fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-03-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

«Зимова Студреспубліка» – це важка та наполеглива праця

Драйв… Саме це слово першим спадає на думку при спогадах про «VII Зимову Студреспубліку». Драйв і відповідальність… Відповідальність за себе, свою команду, за майбутнє своїх дітей і всієї країни. Лише через тиждень після закінчення ЗиСР я усвідомила, чим ця подія стала для мене. Чому так довго? Тому що після кожної інтенсивної та насиченої події в житті відбувається т.зв. «відкат», коли все пережите необхідно осмислити, накласти на свій побут і повсякдення.

Отож, «Зимова Студреспубліка». Організація гри не потребує коментарів. Це просто неймовірно! Незважаючи на шалений інтенсив і напругу, кожен учасник почуває себе абсолютно безпечно та захищено. Таке відчуття виникає, коли приїздиш до близьких родичів раз на рік у гості: тебе чекають, готуються до твого приїзду, огортають турботою та піклуванням.

Але навіть не це надихає на дії. Головне, це люди, які весь цей час знаходяться поруч. Це особистості, яскраві, відповідальні, амбіційні, креативні та сміливі! Особисто для мене було великою честю знаходитися поруч із кожним із них.

Загалом, для мене ця гра стала відкриттям. Т.зв. «ефект повного занурення» творить чудеса. Перестають існувати проблеми, особисті негаразди та побутові дрібниці. Є тільки я (ми) та поставлені перед нами завдання. Перший день пішов на те, аби «в’їхати» в тему, оскільки я на ЗиСР була вперше. І скажу вам, досить некомфортно відчувати себе недосвідченим новачком серед республіканських акул. Але ж який це досвід! 

Другий день вибухав фонтанами ідей. Девіз «Модернізація або смерть» просто не давав шансу здатися, опустити руки, втомитися. Здавалось, ніби мозок мобілізував усі свої ресурси: кожен учасник щомиті народжував нові амбітні ідеї. І головне, що ці ідеї не з області фантастики, а готові для втілення хоч зараз, просто бери і дій. І тут розумієш, що саме така молодь повинна творити сьогодення та майбутнє. Немає меж! Є тільки мета: прогресивна, сучасна, процвітаюча країна.

На Третій день емоції вщухли. Лишився тільки стомлений розум, шалена самовіддача та невгасиме бажання дійти до кінця. Цей день став для мене особливо проривним: стали очевидними раніше незрозумілі речі та помилки. І саме в цей день я чітко зрозуміла, чого хочу і що для цього потрібно робити.

«Зимова Студреспубліка» – це не веселенький тренінг у мальовничому містечку, це важка та наполеглива праця. І якщо це вас не лякає, тоді потурбуйтесь про себе і вже зараз дізнайтесь, як потрапити на «VIII Зимову Студреспубліку».

Як сказав експерт події Юрій Котляревський: «Я вам заздрю, тому що ви зараз маєте шанс створити своє майбутнє!» Не втрачайте цей дорогоцінний шанс, адже він даний нам непоправною ціною. Будьте сміливі у своїх помислах, чесні у своїх діях і завжди йдіть до кінця! 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Анна Нестеренко, переможниця «VII Зимової Студреспубліки»