fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-09-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Тернопіль

Зібрання депутатів Студентського парламенту України

Протягом 19-21 вересня  2014р. у Тернополі  відбудеться зібрання депутатів Студентського парламенту України, до складу якого увійшли переможці Студреспубліки-2014 на тему "Модель України в умовах нового світового порядку", який проходив 23-26 серпня на Миколаївщині.

Як відомо, депутатами Студпарламенту стали: Микита Кіосєв (Донецька обл.), Андрій Кріцький (Чернівецька обл.), Олена Курішко (Полтавська обл.), Олександра Лемішевська (Миколаївська обл.), Сергій Палагнюк (Чернівецька обл.), Юлія Паламарчук (Вінницька обл.), Олександр Приходченко (Сумська обл.), Роман Собко (Тернопільська обл.), Кирило Сорокін (Донецька обл.), Світлана Ярошенко (Чернігівська обл.).

До слова, Студентським президентом України став саме тернополянин Василь Томчишин, який обстоює ініціативу створення Балто–чорноморського союзу як альтернативи ЄС, Митному Союзу та НАТО, де Україна матиме можливість бути локомотивом нового політично–військового блоку. Дане об’єднання в перспективі надасть Україні та державам–союзникам захист від зовнішньої агресії.

Також на порядку денному заплановані брифінги, робочі наради, круглі столи, зустрічі активістів Студреспубліки з владою та представниками бізнесу задля пошуку шляхів до порозуміння та подальшої співпраці. Чи не головною темою робочих нарад новобраного Студпарламенту буде й питання реформ освіти в рамках проведення Міжнародного молодіжного освітнього форуму, реалізація якого заплановано на початок грудня цього ж року.

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Василь Ханас