fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-12-2011 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Збережи своє життя – подумай про інших!

Нещодавно, до дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми в парку ім.Т.Г.Шевченка відбулася спільна акція, організаторами якої були Київська Студреспубліка та ГО «Фонд допомоги «Життя» за фінансової підтримки Благодійної організації «Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД» за підтримки Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації.

Під час проведення розповсюджувались інформаційні матеріали, що стосуються безпечної поведінки молоді, шляхів передачі ВІЛ/СНІД, засоби контрацепції.

Волонтери надавали консультації молоді з даної проблематики з наступною адресацією зацікавлених до спеціалістів, що працюють на виставці «Відкриті обличчя».

Варто відзначити найактивніших волонтерів, що брали участь в акції з власної волі та від щирого серця розповсюджували інформаційні матеріали та засоби контрацепції. Загалом в парку ім. Т.Г. Шевченка активними були 21 волонтер. Розповсюджено близько 3000 презервативів та близько 3000 інформаційних буклетів, листівок, тематичних блокнотів.

 

 

Це студенти НПУ ім.М.П.Драгоманова Бондаренко Аня, Євтушенко Оля, Висоцька Яна, Кучеренко Люда, Савельєва Марія, Котенко Даша, Корнієнко Валя, Линник Оля, Гарча Наталя, Салій Оксана, Миколюк Наталя, Новик Олександра та ін.

Також волонтери проявили солідарність з ВІЛ-інфікованими людьми на зустрічі біля Меморіалу солідарності з ВІЛ-інфікованими людьми, що встановлений біля Інституту інфекційних захворювань ім. Громашевського (Києво-Печерська лавра), були розповсюджені інформаційні матеріали та запрошували бажаючих до участі у виставці «Відкриті обличчя», що організована зусиллями Благодійної організації «Фонд Олени Пінчук «АНТИСНІД»  та відкрила свої двері для нас  01.12.11р. о 12.00. Виставка працює і нині за адресою: вул. Лаврська,1 (перша будівля за парком «Слави») та завершує свою роботу 17.12.11. Тож запрошуємо всіх бажаючих збагатитися інформацією про справжній світ, що існує поруч з нами. Час роботи виставки з 12.00 до 21.00 год. Щоденно та без вихідних. Під час проведення виставки можна отримати консультацію з проблематики ВІЛ/СНІД, пройти безкоштовне та анонімне експрес-тестування на ВІЛ, переглянути світлини людей, що так чи інакше знайомі з хворобою.

По найактивнішій волонтерській діяльності на виставці відзначено Глущенко Анатолія, студента НПУ  ім. МП.Драгоманова та Чирченко Дмитра, студента Національного університету біоресурсів і природокористування. Ще працюємо, тож на нас чекають нові імена активних волонтерів.

Це тільки початок великого проекту

Протягом січня 2012р. по липень 2012р. проект «Збережи своє життя – подумай про інших» включатиме проведення семінарів в 6 найбільших ВНЗ міста, проведення експрес-тестувань для студентської молоді з допомогою використання мобільної амбулаторії.

Планується проведення соціальної акції, присвяченої до дня померлих від ВІЛ/СНіДу 15 травня 2012 року.

Даний проект покликаний зменшити ризик інфікування ВІЛ серед молоді міста Києва шляхом консультування та проведення інформаційних занять соціальними працівниками, психологами, видачі презервативів та вплинути на зміну сексуальної поведінки молоді на більш обачну, привести до зменшення кількості нових випадків інфікування ВІЛ.

Це все заради спільного майбутнього!

Тож слідкуйте за новинами на сайті. 

За додатковою інформацією – звертайтесь за тел. 063 048 04 61 (Людмила Рудкевич) і 095 489 69 11 (Марина Лебедєва).
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Людмила Рудкевич