fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
25-03-2010 / всі теми /  м. Київ

Завершено публічне обговорення внесення змін до статуту УМФ

 

24 березня 2010 року в Києві було підсумовано публічне обговорення проекту змін до статуту Українського молодіжного форуму (УМФ) у форматі відкритих засідань Статутної комісії УМФ.
 
У ході засідання було продемонстровано та обговорено структуру статутних органів Форуму, обговорені питання принципів формування членських внесків для організацій-членів УМФ.
 
Більшість пропозицій учасників відкритого засідання членами Статутної комісії УМФ, лідером Студреспубліки та НДЛМ П.Вікнянським та головою "Української Студентської спілки" С.Куценком було враховано. Консенсусом було погоджено необхідність включення як повноправних членів УМФ спілок молодіжних та дитячих громадських організацій. Серйозна дискусія розгорнулася навколо питання порядку прийняття у члени УМФ регіональних організацій та їх спілок. Члени Статутної комісії взяли дане питання на доопрацювання.
 
Не викликала зауважень пропозиція щодо проведення щороку з’їзду УМФ, який по плану буде мати назву "Український молодіжний форум" – і має стати найбільшим представницьким молодіжним заходом та проходити раз на рік за участі керівників держави. Присутні погодилися із необхідністю закладення такого принципу як обрання центральних статутних органів УМФ на дворічний термін для можливості повного виконання лідерами Форуму взятих на себе обіцянок.
 
Учасниками заходу стали представники ВМГО: «Студентська республіка», «Українська Студентська Спілка», «Українська асоціація студентського самоврядування», «Спілка молодих державних службовців України»; ВГО «Молодий Народний Рух», Коаліції «На допомогу людям!» тощо.
 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Статутна комісія УМФ