fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-07-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Запоріжжя

Запорізькі бульбашки щастя

26 липня 2014р. студреспубліканці Запоріжжя провели суспільно-корисну акцію «Бульбашки щастя» [+ відео].

Під час заходу ми мали можливість подарувати позитивні емоції всім оточуючим. Особливо сподобалась дана акція дітлахам. У такі важкі часи для нашої країни, дуже важливо зберегти не лише матеріальні цінності, а й моральні якості. Студреспубліканці Запоріжжя є дуже активними в повсякденному житті, в нашій команді є активісти, що організовують збір коштів ы медикаментів, регулюють питання поселення переселенців, проте важливо в ці буремні часи нести добро та підтримку. Настрій дітей — то є індикатор навколишнього світу. Вечір у близькій родині Студреспубліки, простих перехожих, дітлахів на майданчиках — дарить щастя та хоч трохи спокою й вдячності за мирне небо над головою.

Важливо показати дітям, що таке доброта та безкорисливі вчинки, щоб навіть у даний період не зволікати та знаходити сили для добрих справ. Особливо  радувало, з яким інтузіазмом люди розпитували про Студреспубліку та були приємно вражені, дізнавшись, що молодь України вже 16 років моделює та покращує добробут нашої країни, хай такими маленькими акціями, але все одно робить кроки в краще майбутнє.

 




Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олена Клунько