fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
20-09-2011 / всі теми /  Закарпаття

Закарпатці на Студреспубліці набралися сил для подальшої роботи та навчання.

Фінальний етап Всеукраїнської Студентської Республіки для кожного був своїм. І як кожний момент нашого життя мав свої плюси, а також і мінуси.

Звичайно організація була проведена на високому рівні. Організатори Студреспубліки досвідчені люди і вміють налагодити процес якнайкраще. Але команду Закарпаття засмутив один факт, що фестивалі надзвичайно щільно заповнювали кожен день. Звичайно, можна сказати, що кожен міг відвідати той захід, який йому більш до вподоби. Закарпатці, хоча й люди активні, але водночас у двох місцях бути не могли, тому і доводилося вибирати між суб-фестом Битва міст”, цікавими тренінгами та грю у футбол, що підводило кожного учасника до роздоріжжя. Але все ж таки кожний обрав своє, так би мовити, те до чого душа лежить більше.

Всі суб-фестивалі були підготовлені на високому рівні та захоплювали своєю феєричністю та креативністю. Шалений ритм Студреспубліки просто не давав ні хвилини спокою. Компетентні судді, без сумнівів, були справедливими та однаково ставились до всіх команд.

Тому взагалі для нас захід пройшов дуже круто, і кожному приніс те, за для чого він їхав. Думаю, що всі ми весело відпочили і набралися сил для подальшої роботи та навчання.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки