fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
25-04-2010 / всі теми /  Україна

Заходи ЦСКПЦентр соціально-консервативної політики (Україна) на днях провів кілька цікавих заходів, які відвідали студреспубліканці. Своїми враженнями діляться Голова Чернігівського ОО НДЛМ Олександр Щерба та активіст Київського середовища Студреспубліки Руслан Хасанов.

Руслан Хасанов:

Презентацію Школи молодих лідерів (політиків) 23 квітня в НАУ провів Сергій Володимирович Вєтров, директор Відкритої педагогічної школи. З його слів стало зрозуміло, що головною метою цієї організації має стати виховання в Україні громадянського об’єднаного суспільства через навчання молодих лідерів та політиків. Головним чинником такої необхідності Сергій Володимирович вважає недостатню розвиненість гуманітарної освіти в Україні. Оскільки ми живемо у час, коли розвиток йде попереду освіти, ми не встигаємо вивчити одне, а потрібно вміти вже інше. Єдиним шляхом вирішення цієї проблеми на думку організаторів є вивчення методології. Відомо, що Студреспубліка також переймається цією проблемою і веде циклічні освітні проекти, спрямовані на виховання свідомої молоді. Пан Вєтров висловив готовність співпрацювати з нами та ділитися досвідом. Рішенням засідання стало розгортання проекту та продовження робочих зустрічей.”

 

 

Олександр Щерба:

24 квітня відбулося відкриття III міжнародного фестивалю «Парк Київська Русь» у с. Копачів (34 км від м.Києва). Ідея проекту “Парку Київської Русі” полягає у відтворенні дитинця м.Києва Х-ХІІІ ст. У рамках проекту буде відтворено його просторово-архітектурний вигляд у повному обсязі. На території будуть відбудовані стародавні будівлі, жодна з яких не збереглася до нашого часу — оборонні споруди, палац князя Володимира, палац княгині Ольги, Федорівський монастир, Десятинну церква, Ярославів двір, Ротонду, Гридницю тощо. На відкритті також були представлені анонси подій, які будуть відбуватися у парку протягом року. У зв’язку з цим хочеться відмітити масштабність задуму та змістовне наповнення парку. Гадаю, актуалізація історичних досягнень наших предків має відіграти важливу роль у формуванні сильної сторони кожного з нас, а в майбутньому і держави. А за умов, коли ми не можемо запропонувати нової української культури, формування такої має відбуватися на зрізі культурних досягнень наших предків, звертаючись до найкращих часів нашої історії.”

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександр Щерба, Руслан Хасанов