fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
30-07-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Захисти свою ідею!

Що, знову не вдалось реалізувати свою ідею, бо не можеш її висловити? Може, тобі не дали грошей? Начальник не дає тобі підвищення? Викладач не розуміє тебе, коли ти робиш виступ? А може ти невизнаний геній, непотрібний в цьому світі? Тобі допоможе всеукраїнський турнір із "Дебатів" на фіналі XV ювілейної Студреспубліки в Криму.

Час позбавитись цих проблем! Майстерність переконати кого завгодно у чому завгодно – а саме в потрібному тобі – це основа політичної, бізнесової, управлінської, громадської, правничої й будь-якої повсякденної діяльності. Кажуть, що найкраще переконувати вміють майстри своєї справи – але справжня майстерність недосяжна, а можливість навчитись переконувати – ось вона, перед тобою.

Цього року дебатний турнір на фіналі XV ювілейної Студреспубліки присвяченій перетворенню абстрактних ідей у практичні плани дій. Користь для країни від цього вже безліч разів описана, а користь для тебе – навчитися реалізовувати власні маленькі прагнення у великі досягнення! І не хвилюйся: тебе навчать усьому необхідному, а перемагати ти вже вмієш.

Якщо ти вирішиш брати участь у дебатах, це означатиме: ти кидаєш виклик не своїм силам і талантам, а своїй сміливості та бажанню перемагати. Знайди товариша по команді, почитай правила та слідкуй за інформацією – перемога починається саме з цих дрібних кроків.

Запрошуємо тебе взяти участь у найбільш риторичному та публічно важливому суб-фесті на Студреспубліці: проходь просту онлайн-реєстрацію, переконуй і перемагай!

Докладна інформація, правила та контакти з координатором тут.

Куратор суб-фестивалю: 
Євгенія Гмиря
Телефон: +38 095 902 38 56
E-mail: 
mistik_x15@mail.ru
В Контакте

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олексій Здоров