fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
15-08-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Загадкова вдача Студреспубліки

Максим Гардус на блозі Андрія Окари ("Українська правда") про обставини підготовки до фіналу Студреспубліки-2013, що відбудеться у Криму 24-26 серпня 2013р.: "Незважаючи ні на що, планується проведення фіналу вже 15ї (!!!) Студреспубліки! Для України – це рекорд життя масштабного громадянського проекту".

Тематика – актуальна: як завжди останнім часом – футуристика, проте проблематизована, цього року – про конкретику: що треба робити, по різних галузях життя країни.

Минулого року ми запрошували топ- і просто гарних політиків, експертів, бізнесменів і громадян до участі, поділитися сокровенним і знайти однодумців, зарядитися молодіжною енергетикою і відчути, що далеко не все в житті цинічне ще. Тоді кілька людей почули нас.

Після минулорічного проекту, присвяченого мрії, лідера СР навіть запросили на аудієнцію до В.Ф.Януковича. Павло Вікнянський пішов до Президента і говорив не про політику і "дальокіє далі", а про те, щоб нарешті, до ювілею – Студреспубліка десь осіла в Криму (де вже 10 років проходять фінали програми), щоб було постійне місце проведення. Тоді з цього можна зробити точку зростання, креативне містечко молоді й інтелектуалів зі всього світу, Територію майбутнього. В.Ф.Янукович, здається, почув, бо дав відповідне доручення – опрацювати питання. Проте, все як завжди, республіканці тикаються-микаються, як кочівники…

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Гардус, блогер, голова Миколаївської Студреспубліки