fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-02-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

З любов’ю в серці до киян і гостей міста

14 лютого 2015р. у всьому світі відзначають День святого Валентина. В кожній країні святкують його по-своєму: десь — дарують солодощі, десь — здобувають собі «Валентина» чи «Валентину» на цілий рік. А у нас, у нашому місті, столиці України, не дивлячись на будь-які складнощі в країні, а особливо зараз, у День святого Валентина Студреспубліка намагається подарувати людям частинку тепла, частинку любові не лише коханим, близьким, рідним і друзям, а й звичайним перехожим [+ відео].

У Києві ще 13 лютого у кількох вишах столиці проходила акція «Стіна кохання». ЇЇ яскравим і «валентинним» продовженням стала «Стіна кохання» на Хрещатику 14 лютого. Волонтери-організатори з вишів столиці запрошували перехожих написати побажання близьким людям на імпровізованій «Стіні кохання». Дякуючи нашим інформаційним партнерам (Spilno.tv і Максиму Філонову), учасники заходу могли ще й привітати коханих зі святом на камеру. Кожен перехожий отримав у подарунок святкову брендовану «валентинку» від Студреспубліки.

Особливістю цьогорічного свята стала й невеличка змістовна частина. Ми хотіли зрозуміти, якою має бути столиця, на думку учасників заходу. І ось, що ми зясували: люди хочуть жити в мирі без війни; в чистому місті; впевненому, надійному, процвітаючому й щасливому Києві; небайдужому до чужих проблем; з чесною, професійною владою,  керівництвом міста; некорумпованими вишами; з чесними судами та непідкупною генпрокуратурою; з вихованими водіями; без заторів; гарною освітою; щоб молодь була забезпечена робочими місцями; щоб Київ був із більшою кількістю зелених насаджень (особливо, каштанів); із чесною міліцією, яка захищає; нижчими цінами; щасливішими киянами; гарячою водою; ціна на метро повинна бути 2 грн.; щоб був високий рівень життя, а кожному киянину — машину і безкоштовну квартиру! Ось про що мріють кияни в переважній більшості.

Наш захід завжди привертає увагу людей. Та цього року свято було б неповним, як би ми не привітали зі святом постраждалих від складної ситуації в Україні людей. Після заходу республіканці відвідали біженців зі сходу країни, подарували їм «валентинки» та передали трохи продуктів.

Цьогорічна «Стіна кохання» стала не лише традиційно очікуваним заходом в Києві, але й подарувала можливість висловитися перехожим, розповісти про всі свої мрії, а ще привітати переселенців, яким так бракує уваги та любові.

Цьогорічна «Стіна кохання» стала особливою для українців
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Людмила Рудкевич