fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
26-06-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Херсон

Ювілейний мульти-фестиваль стартує в Херсоні

Ювілейна «Студентська республіка» з 28 червня 2013р. стартує в Херсоні – протягом трьох днів відбудеться неймовірне студентське дійство в селищі Залізний Порт Голопристанського району.

Колись Студреспубліка починалася саме з руху молодих однодумців. Цього року оргкомітет представлений у тому числі і тими людьми, що колись були при заснування першої Студреспубліки в Херсоні. Ми щиро дякуємо їм за енергію та досвід, які вони вкладають у підготовку заходу.

«Студентська республіка-2013» — це особлива країна. Тут свої закони, правила, спосіб відпочинку та навіть власна валюта. Тут свій мер, свої депутати магістрату та конституція. Херсонський етап «Студентської республіки-2013» збирає креативних і творчих студентів і молодь Херсонської області навколо однієї великої події — Великої гри. І все це відбудеться на березі Чорного моря!

Результатом гри будуть вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату Херсонського регіону. 

Крім цього, переможці суб-фестивалів отримають цінні призи, а всі учасники зможуть поспілкуватись із запрошеними представниками влади. 

Організаторами Херсонського мульти-фестивалю виступають: ХОО НДЛМ, Молодіжна рада при Херсонській обласній державній адміністрації, ХОО ВМГО «Молоді регіони» та Департамент освіти і науки, молоді та спорту Херсонської обласної державної адміністрації.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Криницький Євген