fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
19-11-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Закарпаття

Якщо не ми, то хто? На Закарпатті обрали «Кращого студента»

Студентське життя — це не тільки навчання, а й веселі зустрічі друзів, спортивні змагання, дискотеки, КВНи, масові заходи — все те, що запам’ятовується назавжди. Студент – це не та особа, яка прагне лише просидіти пари і якнайскоріше дістатися додому. Студент – це той, хто вміє гармонійно пов’язати освіту й науку з дозвіллям. Кого ж можна назвати найкращим студентом? Єдино правильної формули успіху не існує, але більшість погодиться з наступною. Якщо ти кмітливий, розумний, талановитий, активний, веселий, відкритий, той, що має певні досягнення та прагнення, то маєш усі шанси гордо носити звання найкращого студента. Кредом якого є відома фраза: «Якщо не я, то хто?».

Знайти найкращого серед кращих ой як нелегко. Та студентів подібне ніколи не зупиняло. От і на Закарпатті уже вдруге відбувався конкурс «Кращий студент» (регіональний відбір національної програми «Кращий студент України»). Знаково, що дійство проводили у Міжнародний день студента. У день, коли символічним є об’єднання «мучеників науки» усіх факультетів усіх навчальних закладів.

8 учасників виборювали 8 титулів і, звичайно, змагалися за головний. Організаторами свята в Ужгороді стали: "Студентська республіка", Студентська рада Закарпатської області, Закарпатська ліга КВН, корпорація свят "Не Понял", королі вечірок "Comedy Org", агентство моделей "L-models", кафедра Туризму УжНУ, за підтримки Управління освіти і науки Закарпатської ОДА. 8 листопада відбувся кастинг серед тих, хто бажав взяти участь у проекті, в результаті якого відібрали 4 дівчат та 4 хлопців з 4 вищих навчальних закладів Закарпаття. У роботі журі взяв участь Ужгородський міський голова Віктор Погорєлов.

Кращими стали: Дмитро Осіпов (студент факультету ІТФ УжНУ), Олександр Бабич (студент факультету міжнародних відносин ЗакДУ), Володимир Горват (студент факультету інформатики ЗакДУ), Тетяна Цанько (студентка факультету фізичної реабілітації УжНУ), Бригітта Прокоп (студентка Закарпатської філії Київського славістичного університету), Юрій Каналош (студент Коледжу культури і мистецтв), Анастасія Мутка (студентка економічного факультету УжНУ), Софія Курта (студентка Коледжу культури і мистецтв). Претенденти змагались у декількох конкурсах: представлення себе, ток-шоу та «Мій коник». Окрім того, молоді люди двічі дефілювали, а ще про учасників було знято «відеопредставлення» та зроблено слайд-презентацію, в якій фотографи показали своє бачення студентів. «Моїм коником» учасники дивували: хтось «квнив» і показував прийоми дзюдо, інші — демонстрували фокуси, треті – співали і танцювали, хтось зачаровував майстерністю виготовлення капелюшків… Та кожен з учасників був гідний найвищого титулу. Імпровізація в «ток-шоу» показала вміння конкурсантів швидко відповідати на запитання ведучих та правильно формувати думки. Останній діловий вихід показав вміння студентів перевтілюватися.

Члени журі визначали переможців відкритим голосуванням. За рівного рахунку голосів перевагу і титул «Кращий студент-2010»  на Закарпатті віддали Софії Курті. Дмитро Осіпов отримав чи не найбільше аплодисментів на свою підтримку та став кращим студентом-спортсменом. Наймолодший учасник конкурсу Юрій Каналош отримав титул «Кращий студент – майбутня зірка», Анастасія Мутка за чудову колекцію капелюшків нагороджена званням «Кращий студент-дизайнер». Бригітта Прокоп визнана кращим студентом-екстремалом, а Олександр Бабич – "Кращим студентом-шоуменом". Титул «Кращий студент-громадський діяч» заслужила Тетяна Цанько, Володимир Горват удостоєний звання «Кращий студент-організатор». Переможниця конкурсу стала і «Кращим студентом-артистом». Усі учасники отримали пам’ятні подарунки від спонсорів, нікого не обділили увагою.

Також на дійстві було підбито підсумки конкурсу «Молодіжний рейтинг 2010 року» у найрізноманітніших номінаціях та названо лідерів кожної з них. Ексклюзивні статуетки, якими нагороджували переможців, виготовили студенти Ужгородського коледжу мистецтв ім. А.Ерделі Василь Бедрик та Василь Сочка. Отже, кращими є: номінація «Кращий арт-проект року» – Міжнародний духовно-соціальний ЕротАртФест "Березневі коти-5", номінація «Кращий фестиваль року» — «Порабуло фест»,н омінація «Краща промо група» — Uzhgorod Techno Culture (UTC), номінація «Кращий заклад року» — Panorama by Kashtan.

У спеціальних номінаціях перемогли: "Субкультура року" – «паркурщики» Ужгорода, "Втілення року" – Trance-AtmoSphere, "Конкурс краси" – «Міс студентство Закарпаття», "Креативна ідея року" – виставка сучасного мистецтва «Ідея», "Візуалізація року" – Андрій Олаг та «Olag productions».

Окремою та найвеселішою номінацією була «Краща кімната у гуртожитку». Відео, зроблене хлопцями з команди КВН «Тяп-ляп» (королі вечірок "Comedy Org"), підкорило чи не кожного присутнього на дійстві. Показ студентських гуртожитківських буднів смішив до сліз. У підсумку кращою стала кімната №818 гуртожитку Закарпатського художнього інституту.

Цього вечора також відбулося нагородження учасників відкритого конкурсу авторського відео і фото «Свіжа хвиля» за версією Програми "MCI-Тиса" за підтримки медіапорталу "Тиса Media". Переможцями стали: — Михайло Добош ("Кращий музичний відеокліп"), — Віктор Баранов ("Краща режисура"), — Андрій Олаг ("Краща операторська робота"), — Микола Романовський (фотономінація «Портрет»), — Оксана Дан («Жанр»), — Наталія Сарай-Саневич («Пейзаж»), — Оксана Шуфрич («Натюрморт»), — Максим Чумак («Експеримент»), — Латоя Стецишина («Макро»), — Олена Бугренкова та Сергій Мазур («Лідер глядацьких симпатій»).

Що ж, переможців 2010-го визначено. Щиро вітаємо усіх учасників однієї з найяскравіших подій року, а від організаторів чекаємо не менш цікавого та насиченого конкурсу у наступному році.  
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олександра Артюхіна