fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
14-07-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Закарпаття

Якою насправді була Закарпатська Студреспубліка–2014

Закарпатська Студреспубліка, яка проходила з 8 по 11 липня 2014р. на базі відпочинку «Красія» (с. Кострино) – це найбільший мульти-фестиваль молоді в цьому мальовничому краї. Захід, на якому кожний знайде ту подіюяка відповідає саме його вподобанням. Впродовж 4-х днів студенти Закарпаття мали змогу не тільки розважитись, але й узяти участь в інтелектуальних суперечках і дискусіях.

Зокрема, на Зарпатській Студреспубліці проводили оргдіяльнісну гру, яка насправді є найінтелектуальнішою та найважчою частиною. Цього року її учасники розглядали тему «Нова регіональна модель Закарпаття». Вони намагались знайти ідеальну модель впорядкування влади для покращення життя кожного з нас.

Студент Ужгородського національного університету Валентин Лакатош проводив «Дебати» на різні теми, серед усього йшлося і про легалізацію зброї.

Проректор Ужгородського національного університету Федір Шандор щорічно проводить на Студреспубліці «Брейн-ринг», що змушує не тільки учасників, але й усіх присутніх згадати все, що знаєш, і додати трохи логіки для пошуку правильної відповіді.

Також під час Студреспубліки проводилася політична гра, адже важливим елементом є обрання Студентського мера та депутатів Студентського магістрату для представлення студентських питань впродовж року. Цього року на вибори було зареєстровано 3 партії та 2 кандидати в мери. Як і в реальному житті, на території мульти-фестивалю діяла ЦВК і суд, до якого можна подати скарги.

В гості до Закарпатської Студреспубліки окрім депутатів різних рівнів завітав також в.о. Ужгородського міського голови Віктор Щадей. Він відзначив гарний здобуток екс-Студентського мера Ольги Гатнер і запропонував їй посаду своєї радниці. Це чудовий стимул до якісної праці на благо закарпатської молоді для новообраної студентської влади регіону.

У підсумку Студмером став Іван Граб, студент Ужгородського національного університету.

До складу Студмагістрату увійшли: 

1. Даніела Голод,
2. Микола Сюсько,
3. Ладислав Помпель,
4. Олександр Пекарь,
5. Катерина Кміть,
6. Андрій Король,
7. Олександр Розниченко,
8. Сергій Турченко,
9. Юрій Бедей,
10. Василь Савчин. 

Ще однією особливістю цьогорічної Студреспубліки стало голосування у формі референдуму за конституцію «Студентської республіки», яку писали самі її учасники.

Спорт на мульти-фестивалі був представлений у багатьох видах: футбол, як жіночий, так і чоловічий, волейбол, воркаут і багато іншого. Також учасники брали участь у «Квесті» з логічними завданнями.

Закарпатська «Студентська республіка-2014» – це поєднання різноманітних заходів, що дали змогу відпочити і навчитись чомусь новому.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Закарпатської Студреспубліки