fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-06-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Кіровоград

Яким буде майбутнє України, покаже Студреспубліка

Гра "Студентська республіка" уже дванадцять років поспіль об’єднує найактивніших та найкращих студентів усієї країни. Студреспубліка має свої закони, органи влади, територію, валюту й інші атрибути справжньої держави. Найголовніший феномен Студреспубліки – це передбачення майбутньої України. Події, які в ній відбуваються, згодом відбуваються і в Україні через місяць, півроку, рік або навіть і більше. Проте обов’язково!

Гра на Кіровоградщині має два етапи – обласний та всеукраїнський. Перший з них пройшов на вихідних, 5-6 червня 2010р., у селі Карбівці Добровеличківського району. Організаторами свята стали ВМГО “Студентська республіка” та Народно-демократична ліга молоді, підтримку Студреспубліці надали Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти й науки України і ТМ "Ласка".

Студенти всіх кіровоградських вищих навчальних закладів працювали над створенням моделі країни з відповідними установами, правилами, грошовими одиницями, брали участь у різних іграх та суб-фестах (окремих маленьких святах: "Перша леді", "Містер Студреспубліки", фотоконкурсі, DJ та PJ-парадах тощо). Студенти обирали очільника власної студентської країни та депутатів її магістрату. Головою Студреспубліки цьогоріч став студент факультету економіки і менеджменту КНТУ Роман Череватенко, а магістрат було утворено з двох блоків – "БЕН" та "Крепостной проект повстанцев", до яких увійшли представники всіх вищих навчальних закладів.

Тепер на учасників гри чекає її наступний етап – інавгурація новообраного голови, нагородження переможців конкурсів та гала-концерт і подорож до узбережжя Криму на Всеукраїнський фінал унікального мульти-фестивалю, під час якого відбудуться вибори президента "Студентської республіки-2010".
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки