fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-11-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Які основні критерії вибору нового Міністра молоді та спорту України?

11 листопада 2014р. о 14.30 в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» (вул. Б.Хмельницького 8/16) відбудеться прес-конференція та відкрите звернення до Премєр-міністра України Арсенія Яценюка, народних депутатів України та лідерів всеукраїнських молодіжних громадських організацій на тему: «Основні критерії вибору нового Міністра молоді та спорту України». До участі запрошуємо представників ЗМІ. УВАГА! Захід перенесно!

У прес-конференції візьмуть участь:

Павло Вікнянський – Голова ВМГО «Студентська республіка», Голова Народно-демократичної ліги молоді;
Віталій Іляшенко народний депутат України, голова ВМГО «Європейська молодь України»;
Артур Палатний –  народний депутат України, голова Комітету Верховної Ради з питань сімї, молодіжної політики, спорту та туризму.

У відповідь на заяву та відкриту пропозицію Премєр-міністра України Арсенія Яценюка щодо участі в реформах і прозорого формування нового складу Кабінету Міністрів України, всеукраїнські молодіжні громадські організації виступають з пропозицією долучитися до обрання нового Міністра молоді та спорту України.

«Молодь сама повинна обирати Міністра, з яким буде працювати. Це повинен бути не просто політик, а представник молодіжного громадського сектору України з досвідом ефективної роботи у всеукраїнській НГО», — така основна думка представників молодіжних, дитячих, спортивних і профспілкових громадських обєднань.

До такого висновку прийшли представники молодіжного сектору, спостерігаючи за роботою нинішнього Міністра молоді та спорту України Дмитра Булатова, яку вважають повністю провальною та вимагають прозвітувати про результати роботи діючого Міністра. Так, відповідно до заяви народного депутата України Віталія Іляшенка: «В 2014 році між Міністерством молоді та спорту і громадськими організаціями, у порівнянні з минулими роками, реалізовано вдвічі менше спільних проектів. Крім того, вперше за всю історію Міністерства мали місце судові спори з громадськими організаціями».

Зараз активісти молодіжного громадського сектору готують власну програму розвитку молодіжної політики в Україні, якою сподіваються поділитись із майбутнім Міністром молоді та спорту, і готові спільно працювати над її реалізацією.

Акредитація журналістів для участі у прес-конференції за тел.: 097-883-22-26 – Віра Андріюк, 063-721-22-72 – Катерина Петренко.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Катерина Петренко