fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
16-01-2015 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Як забезпечити прихід до влади політичних суб’єктів нового типу з метою радикальної модернізації України

How to ensure the rise of a new type of political actors to power with a view to a radical modernization of Ukraine (en)

Як yсе відбувалося минулого року:
Опора на народ і прогресивні експерименти – єдиний позитивний шлях для України     


Літо – для активних і амбітних!

 Зима – для найкращих і розумних! 

Після зміни влади в Україні, багато хто думав, що все налагодиться або, принаймні, чітко рухатиметься в сторону поліпшення. Але ж ні! Жити простим громадянам стає все важче, війна не припиняється, рівень життя стрімко падає. Українці починають розуміти, що «нова влада» не буде робити справжні реформи в інтересах добробуту громадян і розвитку країни. Тому з 27 лютого по 2 березня 2015р. у Карпатах, на Буковині, проходитиме «VII Зимова Студреспубліка» на тему: «Прихід до влади політичних субєктів нового типу з метою радикальної модернізації України». Запрошуємо! [+ відео] (далі — укр, en).  

Візьми участь у конкурсному відборі!

Це усвідомлення змушує щодня, кожну годину все більше і більше задумуватися. Концентрований інтелект і пасіонарність зберуться у чарівній місцевості Карпат, на Буковині, задля того, щоб під час «VII Зимової Студреспубліки» знайти відповідь на питання стосовно того, як забезпечити прихід до влади політичних субєктів нового типу з метою радикальної модернізації України.

Ми розглянемо різні сценарії розвитку України в найближчі роки: здійснення (завершення) справжньої народної революції; легальний прихід до влади інноваційних сил, здатних до здійснення докорінної модернізації України; продовження управління нашою державою олігархічними групами; встановлення диктатури; окупація тощо.  

Умови участі: взяти участь у ЗиСР-VII дуже просто. Необхідно пройти обовязкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки. Далі всі зареєстровані учасники проходять конкурсний відбір, найкращі з них і стануть учасниками «Зимової Студреспубліки».

  

Цільова аудиторія: учасники республіканських проектів (Студреспубліки й ін.) будь-якого з років, активні громадяни, експерти, громадські та політичні діячі, підприємці, депутати різних рівнів, молодь, студентство.

Програма ЗиСР-VII передбачає проведення оргдіяльнісної гри протягом 3-х повних діб за участю близько 60 осіб.

Особливості! У процесі гри застосовуються методи й інструменти, які дадуть змогу рефлексувати власні та колективні дії, глибоко зануритися в проблематику, та знайти відповіді на найскладніші питання. Планується досягнення ефекту «повного занурення», що передбачає участь в абсолютно всіх заходах, а також заборону вживання алкоголю. При порушенні даної вимоги організатори залишають за собою право на виселення порушника без повернення оргвнеску.

Оголошення результатів: 23 лютого п.р. на сайті Студреспубліки.

Умови участі та деталі конкурсу

Наприкінці заходу відбудеться вечірка в класичному стилі та нагородження переможців.

Не пропустіть найважливішу інтелектуальну та прогностичну подію зими, зареєструйтеся та станьте одним із учасників ЗиСР-VII.

Перезаснування Республіки можливе лише за вашої участі! Доведемо це на «Зимовій Студреспубліці» не балаканиною та піаром, а змістовною роботою. Україні потрібні управлінці, які готові запропонувати громадянам передовий проект кардинального оновлення всього державного механізму та взяти на себе відповідальність за його втілення в інтересах усього народу. І нехай тих, хто вже закінчив виші, не бентежить слово «студентська» в назві, адже, відомо, що в перекладі з латини «студент» – це той, хто ретельно вчиться, а значить це і 18, і 35, і 60-річна прогресивна, критично мисляча людина, здатна до якісної дискусії. 

Крім того, по завершенню ЗиСР, за власним бажанням, у вас буде нагода відпочити (поряд витяги, лазня) та побачити визначні історичні місця: Хотинську фортецю, монастирі, парки, музеї тощо.

* * *

Організатори: ВМГО «Студентська республіка» за сприяння народного депутата України Максима Бурбака, оргпідтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України.

Партнери: компанія Impression, галерея «Sweet АРТ», eSputnik.

Додаткова інформація:

Організаційні питання:
Іван Ледчак, в.о. менеджера проектів Студреспубліки, т/ф: (044) 529 13 75, моб.: (063) 679 92 52.
Із питань медіа та спонсорства:
Віра Андріюк, бренд-менеджер Студреспубліки, моб.: (097) 883 22 26, е-пошта: brand-manager@studrespublika.com   

Умови участі та деталі конкурсу
Про попередні «Зимові Студреспубліки»
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки