fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
06-08-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Як студенти мера обирали

3-5 серпня активна молодь міста Вінниці і області відпочивала на регіональному мультифестивалі «Студентська Республіка -2007», яку проводила Народно-демократична ліга молоді на базі відпочинку «Колос».  Суть фестивалю полягає в створенні ігрової моделі студентського містечка, в якому проводяться вибори студентського магістрату та мера.


 


Учасниками стали команди студентів з шести вищих навчальних закладів Вінницької області, а саме: національного технічного університету, державного педагогічного університету, фінансово-економічного університету, соціально-економічного інституту університету «Україна», торгівельно-економічного інституту КНТЕУ, державного аграрного університету. Окрім команд право голосу на виборах мали і студенти всіх ВНЗ, які зареєструвались та отримали паспорти громадян Студентської республіки.


 


Всього першість виборювали 7 команд по 10 чоловік в кожній, а разом із організаторами та гостями було 150 чоловік. Обраний студентський магістрат, студентський мер та переможці субфестивалів в кінці серпня представлятимуть Вінниччину на загальноукраїнському фіналі Студентської республіки, який проходитиме в Криму.


 


У фестивалі також брали участь гості з інших регіонів України, та 9 закордонних гостей, представників Молдови, Білорусі, Росії, Китаю, Японії та Камеруну.


 


Справжньою зіркою республіки, кумиром всіх громадян став гість з Китаю, Гун Чуань, який був висунутий на пост мера студентської республіки від однієї з команд. На голосуванні він отримав 41% голосів.


 


Мером СР став Соболев Артем, який набрав 45% голосів. Він у промові переможця пообіцяв зробити фестиваль наступного року ще кращим.


 


Захід проводився у форматі мультифестивалю окрім основної частини гри, виборів студентського магістрату та студентського мера, молодь брала участь в субфестивалях з квесту, мафії, дебатів, КВК, брейн–рингу, міні-футболу та інших видів молодіжних субкультур. Вперше в області на Студентській республіці пройшов відбірковий етап загальноукраїнського конкурсу краси серед студенток «Перша леді».


 


Переможницею конкурсу краси серед студенток «Перша Леді» стала студентка національного технічного університету Чупира Ірина.   


 


В Квесті брало участь 9 команд, які як навіжені бігали протягом 5 годин, перемогу здобула з невеличким відривом команда «Рататуй», яка вже готується до змагання на всеукраїнській Студентській республіці.


 


В мультифестивалі гри «Студентська мафія» прийняло участь 30 учасників, яку у перший день провели півфінали, а у другий день фінал, який визначив 4 учасників всеукраїнського турніру.


 


У міні-футбол грали 4 команди, до складу однієї з яких входили гості з Камеруну, які викликали своєю грою овації всіх вболівальників.


 


Спонсорами заходу стала Народно-демократична партія, Mary Cay, керівник promo groupFactory Амонс Руслан.


 


Медіа-спонсори: Вінницькі Відомості, Молодіжний портал www.ndlm.ucoz.ru, ВДТ-6.


 


Історична довідка Студентської республіки:


 


Фестиваль проводиться в областях України з 1998 року. З 2004 року за підтримки Міністерства з питань сім’ї, молоді та спорту проводиться загальноукраїнський фінал, в якому беруть участь переможці регіональних етапів. З 2006 року у Вінниці обласний фестиваль проводиться за сприяння управління у справах сім’ї, молоді та спорту.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Сергій ДІДУК