fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
12-12-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Як подолати політичну кризу?

Студреспубліка розгортає власну позицію щодо виходу з кризової політичної ситуації в Україні. Як відомо, республіканці чи не перші запропонували змістовне та патріотичне бачення «Що робити далі». У п`ятницю, 13 грудня 2013р., о 17.00 у Національному педагогічному університеті ім. М.П.Драгоманова за участі найкращих експертів відбудеться громадянський круглий стіл «Сучасна політична криза. Шляхи вирішення з точки зору суб’єктності України в світовій політиці». Запрошуємо всіх небайдужих!

Даний круглий стіл – це перша спроба з боку української громадськості організувати діалог різних сторін. Будь-який конфлікт повинен завершуватися логічним порозумінням, інакше це не на користь народу. Сьогодні на кону Україна, збільшуються загрози соборності, отже ми не маємо права на помилку. Більш того, ми впевнені, що Україна має можливості й повинна займати достойне місце у світовому просторі.

Враховуючи, що ініціаторами заходу є молоді люди, організатори підкреслюють також, що активні учасники нинішніх подій, молоді за віком – не мають бути гарматним м’ясом, фан-клубом будь-якої уявної ідеї чи політичної тусовки, «тітушками» або емоційною масовкою, а борцями за більш справедливий соціально-економічний порядок і раціональний зміст у політиці.

Круглий стіл проходитиме у формі інтелектуальної та змістовної дискусії мовою аргументів, а не емоцій, обопільних звинувачень чи пустих закликів.

Запрошуємо прогресивних громадян, експертів, представників влади, опозиції, журналістів, студентів і всіх зацікавлених осіб.

Для того, щоб взяти участь у громадянському круглому столі, просимо Вас пройти просту онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки.

Місце проведення: м.Київ, Національний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова, вул. Пирогова 9, зал засідань Вченої ради, ауд. 231 (метро «Університет»).

За довідками звертатись: (044) 529-13-75, для ЗМІ – (097) 883-22-26, brand-manager@studrespublika.com (Віра Андріюк).

Нагадуємо, що нещодавно Студреспубліка звернулася до громадян України, Президента України, лідерів парламентської опозиції, регіональних органів влади та місцевого самоврядування, а також Служби безпеки України з пропозиціями щодо виходу з політичної кризи. 

Позиція Студреспубліки щодо ситуації в Україні
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки