fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
18-04-2011 / всі теми /  м. Київ

Як підтримати обдаровану молодь?

15 квітня 2011 року в Києві в приміщенні Міського Будинку вчителя пройшов Національний молодіжний форум «Новітній інтелект України». Під час заходу виступив Лідер Студреспубліки Павло Вікнянський.

Форум є завершальним етапом V Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Новітній інтелект України». Його організатор – Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000» у партнерстві з Аналітичною агенцією «Українська марка», Університетом менеджменту освіти, Союзом обдарованої молоді.

На форум з’їхалися переможці регіональних етапів конкурсу – молоді дослідники з усіх куточків України. Спільно  з урядовцями, представниками громадських і молодіжних об’єднань та наукових установ, які займаються або опікуються питаннями обдарованої молоді, вони виробляють шляхи підтримки інтелекту нації.

Загалом у форумі взяли участь близько 100 осіб.

Форум розпочався семінаром-тренінгом «Механізми креативного виявлення і вирішення проблем підтримки інтелектуально обдарованої молоді». У ньому взяли участь призери та учасники конкурсу «Новітній інтелект України», які провели «мозковий штурм» у пошуках шляхів реальної підтримки обдарованих молодих людей в Україні.

Результати цього «мозкового штурму» були презентовані на панельній дискусії «Як вибудувати дієвий механізм суспільної підтримки інтелектуально обдарованої молоді». У розмові взяли участь директор департаменту освітніх програм МБФ «Україна 3000», Олександр  Олійник, президент Міжнародного фонду підтримки обдарованої молоді Микола Дроботенко та ін.

Під час свого виступу Лідер Студреспубліки Павло Вікнянський зосередив увагу присутніх на досвіді проведення Студреспублікою проекту «Новий старт», який раніше був присвячений інноваційним розробкам у рамках Стратегії-2050 для України та відповідним сценаріям майбутнього. Також Вікнянський застеріг аудиторію від романтизації завтрашнього дня, адже світова економічна криза нікуди не ділася і Україна є її заручником. Проте він наполягав, що умови кризи є більш вірогідними для прориву України, ніж це було би за умов розквіту країн «золотого мільярду».

У другій частині форуму відбулася урочиста церемонія нагородження призерів та лауреатів конкурсу «Новітній інтелект України».

Минулого року Павло Вікнянський також брав участь у змістовній частині й урочистостях у рамках цього проекту.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки