fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
08-09-2007 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Я і Студреспубліка by Юлія Краєва

 

Вже другий рік поспіль я брала активну участь у Всеукраїнській Студентській республіці. Минулого року була журналістом, а цьогорічна Студреспубліка мені подарувала можливість спробувати себе у ролі головного редактора  "За Діло".

 

 

Що сказати? Мені сподобалося. Я зрозуміла, що означає бути головним редактором. Навчилася правильно реагувати на запити оточуючих стосовно того, який матеріал розміщувати у газеті та багато іншого.

 

Оргкомітет, де була і я, виїхали з Києва раніше за два дні до початку цього проекту. Приїхавши до місця призначення, ми готувалися до прийому учасників Студреспубліки. У кожного з оргкомітету були свої обов’язки. Я вважаю, що це правильно. Коли людина знає, що вона відповідає за певну ділянку роботи, то їй ніхто не буде заважати, і вона має розраховувати тільки на свої сили.

 

Автобуси з учасниками проекту почали приїжджати один за одним. Делегація студентів майже з усіх областей зібралася в Криму на Всеукраїнській Студреспубліці, щоб пограти в гру, яка моделює політику.

 

За два дні жителі Студреспубліки мали змогу пограти в "Мафію", "Квест", взяти участь у дебатах, а також відвідати тренінги і семінари. На Студреспубліці "Перша леді" вражала своєю красою, і "Містер Студентської республіки" не залишив нікого байдужим. Крім цього було ще багато цікавого.

 

Студенти мали змогу поспілкуватися між собою, вирішити нагальні питання, які стосувалися їх "професії".

 

У першому номері газети "За діло" ми провели інтерв’ю. Тема була: "Я і Студреспубліка". Ось такі ми отримали відповіді.

Студреспубліка – частина мого життя. Від частини життя відмовитися неможливо!

 

Це шанс для мене самореалізуватися, спробувати себе у ролі лідера, набути досвіду в політичній діяльності, адже Студреспубліка це стратегічна гра нашої політики.

 

Показати себе як індивідуальність. Студреспубліка—це унікальна можливість познайомитися з новими людьми, поділитися думками з приводу того, хто такий студент і який він є сьогодні.

 

Студреспубліка – спілкування з людьми, нові знайомства. У кожного з нас є можливість відчути себе у ролі політика, побути в їхній шкурі.

 

Це можливість познайомитися з великою кількістю людей, відірватися, відпочити.

 

Неделимое целое, Я – Студреспублика!

 

Незалежно від того, чи ти брав участь у Студреспубліці чи ні, обов’язково відвідай її наступного року. Отримаєш позитивні емоції, нові цікаві знайомства і просто проведеш гарно час.

 

 

Для довідки: Студентська республіка (www.studrespublika.com) є традиційним проектом всеукраїнської молодіжної  організації Народно-демократичної ліги молоді (НДЛМ) (www.ndlm.org.ua). Студреспубліка проводиться з 1998р.

 

З 2002р. проект підтримується  Міністерством України у справах сім’ї, молоді та спорту. З 2004р. проводиться фінальна частина проекту, де обираються Студентський парламент і президент України.  «Студентська республіка» виховала більшість сучасних студентських лідерів країни.

 

Велике сприяння цьогорічній Студреспубліці надали севастопольський губернатор Сергій Куніцин та Голова Українського фонду миру, лідер Народно-демократичної партії Людмила Супрун. Фінальний етап Студреспубліки відбувся 24-26 серпня на території молодіжного комплексу „Зоряний берег”, під Севастополем.

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Юлія Краєва