fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
14-03-2011 / всі теми /  Україна

“Я хотів створити веселий та життєствердний роман!”

19 березня 2011р. у Києві о 15:00 в еmpik відбудеться презентація нової книжки Макса Кідрука «Навіжені у Мексиці».

Пригоди і подорожі, щедро розбавлені дотепним гумором — це те, чого так не вистачало сучасній українській літературі. Відомий письменник та мандрівник Макс Кідрук вирішив реанімувати жанр справжньої пригодницької літератури й написав цикл веселих історій  про двох молодих українців — «Навіжені».

«Навіжені в Мексиці» це розповідь про двох «навіжених», друзів Макса і Тьоміка, які намагаються нашвидкуруч сколотити собі багатство, гасаючи світом й займаючись бізнесом поукраїнськи (себто, всякими махінаціями). Своїми карколомними аферами й пригодами ця парочка одночасно нагадує Остапа Бендера та Індіану Джонс, яких перемістили до фільму «Страх і ненависть у Лас Вегасі».На питання, що підштовхнуло автора до написання циклу веселих пригод «Навіжені в Мексиці» Кідрук відмітив наступне: «Першим поштовхом до створення «Навіжених» стали мої мандри. Зазвичай під час подорожей виникає немало ситуацій, які за певних умов могли б розвинутися у щось курйозне і неймовірно смішне, але… через якісь обставини так і не розвиваються. Чимало таких «напівзавершених» епізодів після моєї літературної обробки лягли в основу пригод Тьомика і Макса. Іноді мені доводиться чути смішні оповідки від випадкових знайомих у хостелах, які також відчутно збурюють фантазію. За три останні роки цих історій назбиралося настільки багато, що я просто не міг більше втримувати їх у собі».

Пригоди «навіжених» друзів Макса і Тьоміка у Мексиціце чудовий гумор, напружений сюжет, колоритні образи головних героїв, сутички з мафіозі, полювання на єдиного в світі мексиканського слона та багато інших шалених шахрайських пригод. «Я хотів створити саме веселий, життєствердний роман, — каже автор «Навіжених» Макс Кідрук. — Я не люблю сумних, трагічних творів, книжок, які пригнічують. Життя й без того несолодке, а тому мені геть не імпонують романи, які намагаються показати його ще гіршим. Я ріс на книгах Даррела, Сетона-Томпсона, Твена, Лондона, котрі примушували посміхатись, надихали мене і давали снагу долати усілякі життєві негаразди. Все це й лягло в основу «Навіжених».

А вже у квітні вийде друком друга книжка циклу веселих пригод від Макса Кідрука «Навіжені в Перу», в якій друзі Макс і Тьомік, продовжуючи свої пригоди американськими континентами, відсвяткують Новий Рік на березі легендарного озера Тітікака, викрадуть слона та влаштують справжню українську гульню у самому серці Перу.

Жанр веселого пригодницького роману в Україні може бути таким же затребуваним і популярним, як і у всьому світі.  Сам Макс Кідрук, в свою чергу, запевнив шанувальників пригодницької літератури, що дві книжки це тільки початок: «Запевняю вас, «Навіжені» матимуть продовження.  Про це свідчить промовистий напис «Далі буде» наприкінці «Навіжених у Перу». Отже, Індіано Джонс і Остапе Бендер, посуньтеся. Навіжені йдуть!

Запрошуємо всіх бажаючих на авторську зустріч з Максимом Кідруком.

субота, 19 березня о 15:00

еmpik ТЦ “Піраміда»

вул. Мішуги, 4 ( ст.м. Позняки)

Вхід безкоштовний!

Реєстрація на автосрьку зустріч проходить за телефоном: 067–504- 63-60 — Ірина Грива

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ірина Грива