fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
13-07-2013 / всі теми /  Україна

«Woodstock Україна» — Любов, Море і Музика

Вперше грандіозний музичний фестиваль «Woodstock Україна» відбуватиметься з 16 по 21 липня 2013р. під одеським сонцем на теплому пісочку села Грибівка.  Відтепер європейське свято музики, моря та любові «Woodstock» стане рідним і для українців! Студреспубліка виступає інформаційним партнером фестивалю.

«Любов, Море і Музика» таким є девіз українського фестивалю. Цей проект спрямовано на розвиток  масової музичної культури, формування естетичного смаку шанувальників різних музичних стилів, об’єднання різнопланових виконавців спільною ідеєю, згуртування мешканців різних частин нашої країни, а також розвиток благодійного волонтерського руху в Україні. Фестиваль «Woodstock Україна» є відкритим і безкоштовним для відвідувачів з усієї країни.

У 2013 році на фестивалі працюватиме дві сцени.

Мала сцена працюватиме з 16 по 18 липня, де будуть грати гурти зі всіх куточків України, які відбирались в два етапи: спочатку інтернет-голосуванння, а потім живий виступ у клубі. А також музичні колективи, які неодноразово допомагали в організації щорічної акції ВБФ «Серце до Серця» та є почесними амбасадорами фонду. В кінці кожного музичного дня на малій сцені буде відібраний один гурт, який матиме можливість зіграти на великій сцені разом із відомими музикантами України, Польщі, Естонії та Білорусі. Мала сцена працюватиме з 18:00. Прийди та підтримай.

Велика сцена складатиметься з гуртів України, Польщі, Естонії та Білорусі. Відкриватиме велику сцену гурт із Білорусії PAWA. Хедлайнерами фестивалю цього року будуть гурти ТНМК, "Мандри" та С.К.А.Й. Велика сцена працюватиме з 17:00.

А з 00:00 гості фестивалю танцюватимуть під сети діджеїв Польщі й України.

Гості братимуть участь у багатьох заходах, спрямованих на розвиток і поширення ідей волонтерства та благодійної соціальної активності. Неперевершена атмосфера свята пануватиме на фестивальному полі протягом усіх шести днів, де слухачі зможуть насолодитися різними музичними стилями, познайомитися з новими музичними іменами та наживо послухати вже відомих та улюблених виконавців.

… Ласкаво просимо!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки