fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
06-07-2009 / всі теми /  Полтава

Welcome to the Student republic! Перший день

3 липня в мальовничому куточку полтавського району (с.Крутий Берег) відбулося урочисте відкриття регіонального етапу Всеукраїнського мульти-фестивалю «Студентська республіка-2009».       

 Після облаштування наметового містечка та поселення, всі гравці були розподілені на 3 райони: Московський, Полтавський, Стокгольмський. Так як республіка проходить під призмою відзначення 300-річчя Полтавської битви, містечка отримали саме такі назви.

 

 

На урочистому відкритті були присутні почесні гості, спонсори та керівництво «Студентської республіки» – І.Кислов, О.Ромас та Н.Шкоденко, гендиректор фармацевтичної компанії «Провізор» та мережі аптек «Ваша Аптека» Юрій Худяк. Після традиційного гімну Студреспубліки молодь представила свої вулиці номерами художньої самодіяльності.
 
Після обіду за планом відбулися ряд тренінгів – занурення в Студреспубліку та обговорення найважливішого питання. Куратором тренінгів виступив С.Шахов. Ввечері народ забавлявся баскетболом та іншими спортивними іграми.

Вечір плавно перейшов у ніч, тягнучи за собою перші етапи «Мафії».  

 

Для проведення було залучено 30 чоловік, яких поділили на групи по 10 осіб. Кожен з учасників отримав роль у грі: Дон мафії, Мафія, Шериф або Громадянин. Суть гри полягає у тому, щоб розбити команду мафії або мирних громадян, за що можна отримати певні бали, в яких учасники досить зацікавлені. В цьому дійстві необхідно залучати всі глибини свого логічного мислення, жестикуляції, впливу на інших людей. Але найголовніше – не варто ототожнювати гру з реальним життям, або виносити її за межі віртуального світу! Ті хто спробував – не пожалкували!  

 

Всі заходи проводилися паралельно з «Нічною тусою». Це яскраве шоу нон-стоп протягом ночі давало можливість використати енергію на повну. Тільки при місячному світлі у рамках програми в режимі нон-стоп були проведені різноманітні розважальні заходи та конкурси.

Народ розпалювали відомі полтавські ді-джеї та МС. Тільки зі світанком студмістечко почало затихати.  

 

 

 

 

 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Дарья Розумняк