fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
15-12-2009 / всі теми /  Чернігів

Всесвітньовідомий Віденський Бал відбудеться в Чернігові

25 грудня о 19:00 наше місто перетвориться на колиску аристократичної культури, адже у приміщенні Обласного музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка відчиняться двері для найгалантніших кавалерів та найвродливіших дам – учасників Першого Віденського балу в Чернігові, котрий є заключною частиною благодійної акції «Подаруй дитині казку», спрямованої на оснащення хореографічного залу для танцювального колективу «Мрія» при школі-інтернаті імені Ю.М.Коцюбинського.Організатори, якими виступають Чернігівський обласний осередок ВМГО «Студентська республіка» і клуб спортивного бального та східного танців «Вікторія», не дивлячись на те, що аналогічні заходи вже проводилися у нашому місті, пропонують Вам уявити себе в атмосфері старої доброї Європи: епохи балів, аристократів, етики та естетики, продемонструвати знання етикету, примірити на себе костюм справжнього джентльмена або леді, пригадати власні танцювальні навички, завести нові цікаві знайомства, та запевняють, що на кожного учасника чекає безліч небачених досі приємних несподіванок!

Однією з головних подій заходу стане аукціон, на якому будуть представлені картини та фотороботи талановитих українських авторів. Провідна тематика творів ― «Світ очима дітей».

На гостей чекає багато сюрпризів – танок дебютантів, майстер-клас від зірок шоу-проекту «Танцюю для тебе» Євгенії Колісниченко та Олександра Охріменко. Почесний гість балу – 3-х кратний чемпіон України, чемпіон світу з бального танцю Ярослав Перепеча.

Звісно ж, невід’ємним атрибутом заходів подібного рівню є фраки і бальні сукні, конферансьє і балетмейстер, класична музика і благородні вальс та полонез.

Протягом вечора на балу прозвучать класичні твори у виконанні духового оркестру військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України – керівник центру Народний артист України, підполковник Володимир Дашковський.

…Під бризки шампанського, живу музику, сніжним зимовим вечором, ми чекаємо Вас на цій чудовій події, котра стане новим кроком у культурній історії міста!

 

Для замовлення запрошень звертатись до
Антона Приходька за телефоном (050)16-91-980

(вартість квитка на одну особу 150 грн.)

 


 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки