fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
25-07-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Рівне

Все відбулося по-справжньому

18-19 липня 2013р. відбулась одна з найдрайвовіших, найочікуваніших, наймасштабніших подій року —  регіональний етап мульти-фестивалю «Студентська республіка-2013». До дитячого санаторно-оздоровчого комплексу «Електронік-Рівне», де протягом двох днів учасники будували власну державу,  з’їхалися студенти не лише з рівненським вишів, а і з Тернополя, Харкова, Москви [+ відео].

На учасників чекала насичена дводенна програма, нові знайомства та позитивні емоції.  Окрім вже традиційних фестів «Квест», «Що?Де?Коли?», змагання зі спортивних ігор, бурю оплесків зірвав конкурс «Містер Студреспубліки».

Конкурсанти відчайдушно змагалися за перемогу, використовуючи всі свої таланти: складали вірші, демонстрували спортивні та кулінарні здібності, спритність, кмітливість, а тому просто не могли залишити когось байдужим.

Особливо зворушливою та романтичною була церемонія «одруження», адже цього року обов’язковою умовою для всіх кандидатів у мери мав бути зареєстрований шлюб. Дійство відбувалося на пляжі, наречених прикрашали плетені вінки з квітів.

Не відчували учасники досить холодної ночі, адже до світанку вони танцювали на дискотеці, грали в "Мафію" та грілися біля вогнища. 

Під час денної частини програми на студентів чекали цікаві тренінги. Тренерами запросили Романа Мартина, який поділився досвідом громадської роботи та розповів про особливості роботи громадських організацій та Артема Наавгуста, який радив учасникам, як краще керувати своїм часом, організовувати його та більше встигати.

Проте, все ж головною метою, заради якої приїхали учасники, було створення квазі-державного утворення, що має свої закони, органи влади, територію та, звичайно, валюту. В ході оргдіяльнісної гри студреспубліканці формували політичні партії, оголошували вибори, проводили виборчу кампанію, створювали ЦВК, голосували.

Крім того, командам необхідно було заробити визначену суму коштів, для того, щоб зареєструвати власну партію та кандидата. Проте, виконати поставлені завдання вдалося далеко не всім командам. Відтак, участь у виборах взяли дві команди «ЗЕОН» і «Сонечко».

Також було і два кандидати на посаду Студентського мера – Микола Мокрик і Георгій Сальчук. Із абсолютною більшістю у 66% переміг студент третього курсу факультету математики та інформатики Рівненського державного гуманітарного університету Микола Мокрик.

 

Депутатами Студентського магістрату стали: Ірина Мокрик, Тетяна Купрієнко, Ірина Костюк, Єлизавета Беркута, Георгій Сальчук, Валентина Філюк, Ганна Шаєвська, Олексій Китюшко, Олександр Радчук.

Організатори Рівненського регіонального етапу мульти-фестивалю «Студентська республіка» висловлюють вдячність управлінню у справах молоді та спорту Рівненської обласної державної адміністрації за підтримку у проведенні заходу.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Наталія Малиновська