fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
21-12-2010 / всі теми /  м. Київ

Вручено подяки волонтерам за активну громадянську позицію

20 грудня 2010р. у приміщенні Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту по вул. Десятинній відбулося вручення волонтерам спеціальних Подяк від Мінсім’ямолодьспорту та Українського молодіжного форуму.

Більше 40 волонтерів отримали спеціальні Подяки з підписами Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Равіля Сафіулліна та В.о. Голови Українського молодіжного форуму Костянтина Захаренка за активну громадянську позицію та добровільну допомогу у проведенні Генеральної асамблеї Європейського молодіжного форуму, що відбулася з 17 по 21 листопада 2010р. у м. Києві.

Вручали Подяки заступник Міністра України у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій Сизенко, В.о. Голови УМФ Костянтин Захаренко та Лідер Студреспубліки, голова Секретаріату УМФ Павло Вікнянський.

Для довідки. 17-21 листопада 2010р. відповідно до розпорядження Кабміну за підтримки Мінсім’ямолодьспорту в Києві УМФ провів засідання Генеральної асамблеї Європейського молодіжного форуму, учасниками якого стали понад 230 делегатів із усіх країн Європи.
 
Генеральна асамблея Європейського молодіжного форуму – це найвизначніша та найбільш очікувана подія всього організованого молодіжного руху Європи. Саме під час її проведення в Україні визначалися головні орієнтири подальшого розвитку молодіжного руху Європи. Почесно для України те, що вперше в історії захід відбувся східніше за Будапешт. Проведення Генеральної асамблеї Європейського молодіжного форуму в Києві сприяло підвищенню міжнародного авторитету України, стало вагомим поштовхом до євроінтеграції України.
 
 
Фото — Катерина Яковенко.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: За матеріалами сайту Мінсім’ямолодьспорту, вл. інф.