fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-11-2014 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

Волиняни передали в зону АТО теплі речі, аптечки та прилади нічного бачення

Прилад нічного бачення, 150 аптечок і теплі речі отримали від волинян військові. 150 аптечок із 200, що зібрала «Фундація розвитку громад» під час благодійного проекту «Єднаймось заради перемоги», вже передали підрозідлам, де служать волинські військові. Вагому участь у організації збору допомоги взяла Волинська Студреспубліка.

Із них 50 передали луцьким прикордонникам. Ще 50 аптечок та теплі речі — Волинському «Автомайдану» та батальйону «Азов». Прилад нічного бачення та ще 50 аптечок передали Волинському батальйону територіальної оборони в Дебальцево.

До аптечок увійшли кровоспинні, антисептичні, знеболювальні, протизапальні препарати, жгути тощо. Батальйону «Азов» передали теплі речі, а саме: теплі светри та кофти, рукавиці, шапки, шарфи, куртки, шкарпетки, тактичні рукавиці та інше.

За словами координатора благодійних програм Любов Казмірчук, передачу військовим надіслали завдяки благодійному проекту «Єднаймось заради перемоги».

«Ми дякуємо «Студентській республіці», Волинській асоціації КВН та особисто Валерію Пельцу за організацію цього проекту, за те, що долучили нас. Додатково Волинська асоціація КВН пожертвувала нам ще 1400 грн., які будуть використані найближчим часом на потреби бійців. Також дякуємо мережі медичних клінік «Добробут» за надані аптечки і звичайно, простим людям, що приносять нам теплі речі для бійців», – зазначила Любов Казмірчук.

Волинська обласна громадська організація «Фундація розвитку громад» все ще продовжує збір теплих речей для військових в зоні АТО.

Приносити теплі речі, чай, каву, горіхи, медикаменти, цигарки можна за адресою: Луцьк, вул Шопена 11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олени Пчілки, 2-ий поверх). Телефон: 0673328802; 0673323040.

Особисто перераховувати кошти на потреби армії можна на р/р No 26007500045607 ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135.

Усі зібрані кошти буде витрачено на потреби волинських військових у зоні АТО.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки