fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
02-09-2008 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Внутрішні ЗМІ на Студреспубліці-2008

Внутрішні ЗМІ на Студреспубліці-2008

З 28 по 30 серпня під час десятого ювілейного мульти-фестивалю „Студентська республіка-2008” відбувся фестиваль „Молодіжні ЗМІ”.

Молодіжні мас-медіа займають одне з провідних місць у молодіжній громадській діяльності. Саме тому, як незамінний елемент державного функціонування, мас-медіа стало важливою частиною політичної гри на фестивалі.

Молодіжний прес-центр, як офіційне об’єднання журналістів та видавців Студентської республіки, займався видавництвом газет, радіо та телевізійним виробництвом.

Офіційна газета „ЗаДіло!” стала рупором влади Студентської республіки. Щоденні новини, інтерв’ю з представниками уряду та поважними гостями фестивалю, заходи, враження учасників і багато іншого формувало зміст газети.
   
Значне місце у медіа-просторі зайняли неофіційні газети „Янгіф” та „ЗаЇло”. Газета „Янгіф” стала газетою без політики та інформувала про неформальні заходи мульти-фестивалю. Газета „ЗаЇло” — PR-видання одного з кандидатів у Студентські президенти, тому на її сторінках була виключно політична агітація.

Радіо стало найбільш оперативним засобом комунікації. З центральної сцени оголошувались найважливіші новини життя Студентської республіки.

Щовечірні випуски телевізійних програм відображали ключові заходи мульти-фестивалю. Телебачення одночасно виконувало декілька функцій. Воно стало засобом впливу на населення Республіки: ключові діячі політичної гри звертались до громадян за допомогою телекамер. Кандидати у Студентські президенти використовували їх як можливість донести свої ідеї та отримати симпатії населення. Також телевізійні камери фіксували основні заходи мульти-фестивалю, такі як конкурс „Перша леді”, турнір із гри „Мафія”, спортивні змагання та інше.
 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Координатор фестивалю – Лейвіков Сергій – 8 067 559 05 74, serl@mail.ru