fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-06-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Волинь

Визначили найвродливішу студентку Волині

В Луцьку в рамках Студреспубліки провели конкурс краси серед студенток волинських вишщів "Перша Леді-2011" – перемогу здобула дівчина з Волинського національного університету імені Лесі Українки.

Нагадаємо, впродовж 25-26 червня 2011р. у Луцьку відбувався мульти-фестиваль «Студентська республіка», котрий організував обласний осередок молодіжної організації "Народно-демократична ліга молоді".

Одним із найцікавіших змагань на Студреспубліці став конкурс краси серед студенток "Перша Леді",  який зібрав 26 червня під стінами головного корпусу ВНУ кількасот людей.

В конкурсі взяло участь 7 студенток. Змагались дівчата у чотирьох конкурсах: спочатку їм треба було вдало себе представити, потім продефілювати у купальниках та вечірніх платтях, а також показати свою кмітливість в інтелектуальному конкурсі.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 

За підсумками конкурсу, найбільше балів та прихильність публіки отримали ті дівчата, котрі найменше хвилювались та справились із інтелектуальним завданням.

Відтак «Перша Леді глядацьких симпатій» стала студентка з Коледжу технологій та бізнесу ВНУ Анастасія Новицька.

А от найкращою визнали Юлію Ковальчук – першокурсницю з інституту філології та журналістики ВНУ.

За правилами Студреспубліки, саме ця дівчина поїде в серпні представляти Волинь у Криму, де відбудеться всеукраїнський етап мульти-фестивалю «Студентська республіка». Вона буде змагатись із красунями із усієї України.

Усім конкурсанткам вручили квіти та солодкі призи, а Юлія Ковальчук, окрім символічної корони, отримала ще й домашній кінотеатр.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Завершилось дійство святковим концертом за участю гуртів «Давня казка» та «ФлайzZzа».

А після концерту міський голова Луцька Микола Романюк разом із головним організатором Волинської Студреспубліки Валерієм Пельцом вручив відзнаки переможцям мульти-фестивалю – першокурснику з ВНУ Роману Савчуку, який став «студентським мером Луцька» та ще десятьом студентам, котрі увійшли до «студентського магістрату». Всі ці люди в серпні представлятимуть Волинь на всеукраїнській Студреспубліці.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Довідково:

Організатор мульти-фестивалю «Студентська республіка»: ВОО «Народно-демократична ліга молоді».

Мульти-фестиваль відбувався під патронатом голови Волинської облдержадміністрації Бориса Клімчука.

Партнери мульти-фестивалю: Волинська облдержадміністрація, благодійний фонд «Рідна Волинь», Волинський національний університет ім. Лесі Українки й особисто ректор Ігор Коцан.

Головний спонсор: ПрАТ «Датагруп». Спонсори: Галичина, ТМ «Рудь», «Луцьксантехмонтаж №536», «Фуджі-Експрес», «Квіткова галерея», «Гармонія краси».
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Ірина Качан