fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
15-04-2011 / всі теми /  Україна

Візитний курс для активних творчих особистостей у Баранівці

1-9 травня 2011р. у с. Баранівка, що поблизу Великих Сорочинців на Полтавщині відбудеться Візитний курс для активних творчих особистостей. Запрошуються учасники.

Що таке Візитний курс?

Курс – це інтерактивний процес, який створюють всі його учасники разом з командою ведучих курсу. Це час та простір, у якому кожний учасник має можливість “розвинути та зміцнити власну усвідомленість”. На курсі не даються відповіді, а ставляться запитання. Як про глобальне, так й про особистісне.

Приклади тем, що розглядаються: “людина та суспільство”, “природа змін”, “мої життєві пріоритети”. Створюються ігрові ситуації, за яких кожний з учасників може побачити власні моделі поведінки. Приділяється чимало часу самостійним роздумам, неформальному спілкуванню.

Мета курсу, що організується, – запросити до співпраці тих з вас, хто має бажання створювати завтрашній день власними руками, запропонувати вам нашу дружбу та підтримку. "Якщо ти готовий долучитись до нашої команди, ми будемо раді бачити тебе серед нас".

Кількість учасників: 20 осіб.

Умови:

Щоб досягти максимально позитивного та ефективного досвіду участі у курсі учасниками, організатори просять утриматись від шкідливих звичок під час курсу. Вживання алкоголю протягом всього курсу забороненою Курс – це процес, тому обов’язковим є його 100% відвідування й активна участь протягом усіх 9 днів. Проживання безкоштовне, а оскільки курс відбуватиметься в умовах наметового містечка, просимо вас забезпечити комфорт власноруч.

Харчування:

Їжа готуватиметься командою організаторів для всіх учасників. Вартість харчів для кожного учасника складатиме 250 грн. за 9 днів. Просимо, здати цю суму одразу, як прибудете на місце. Проїзд на Курс й зворотно учасники забезпечують власним коштом. (Приблизна вартість проїзду з Харкова та Києва складає 50 грн. у одному напрямку).

Учасникам потрібно мати з собою:

— Спальний мішок
— Каримат (туристичний килимок)
— Теплі речі
— Тарілку, кухоль, ложку
— Ліхтарик
— Намет
— 250 грн.

У разі відсутності чогось із переліченого – ми намагатимемось допомогти.

Важливо, що багато лідерів Студреспубліки та НДЛМ свого часу брали участь у Візитних курсах.

Контакти організаторів:

050 139 65 98 Валентин valiuxa@gmail.com
099 96 88 102 Сергій s.tretetskiy@gmail.com

Відправити заявку для участі можна тут.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Олекса Стасевич