fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
18-04-2014 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Вивчаємо українську мову разом

Добровольці Студреспубліки продовжують організовувати нові активності. Зокрема, розпочалися курси української мови, пройшло друге заняття для киян. Хоча кожен на курси приходить зі своєю власною метою, а вік слухачів дуже відрізняється – це не заважає всім повернутися у добрі шкільні роки. Також тривають постійні ранкові зарядки та вже улюблені суботники [+ відео: укр, en].

Щонеділі, з 7 квітня 2014р., у м. Києві по вул. Мате Залки 3 у бібліотеці ім. Самеда Вургуна о 16.00. проводяться безкоштовні курси української мови для всіх бажаючих. Участь у навчанні беруть молоді люди, дорослі й навіть літні особи. Мета слухачів курсів різна: підготуватися до успішної здачі ЗНО, навчитися вільно розмовляти українською мовою, вивчити правила граматики, почерпнути щось нове з української мови або пригадати шкільну програму.

Організовують навчання та проводять його добровольці Ольга Сілівра й Олександра Таран, які намагаються зробити курси не лише корисними та змістовними, але й цікавими для всіх. Адже завдання у них непросте – зацікавити викладом матеріалу людей різного віку. Для цього вони не лише розбирають граматику, але й виконують різні творчі завдання. І ще – викладачі подають багато нової інформації, яку в школі чи в університеті не розповідають. Запрошуємо і Вас відвідати курси української мови задля підвищення власного рівня знань рідної мови.

Вже традиційним стало проведення ранкових зарядок у м. Києві в Солом’янському районі (відповідальний — доброволець Юрій Безсмертний), на Троєщині (організовує заняття доброволець Діонісій Філонов), у Дарницькому районі (шукайте добровольця Тетяну Северин).

Також продовжується проведення регулярних суботників у Києві, Полтаві та Чернігові. Суботники проходять у дворах, парках і навіть ботанічному саду.

Ми висловлюємо подяку всім нашим добровольцям і запрошуємо громадян України приєднуватися. Стань корисним своєму народу! Записуйся в добровольці! Серед наших напрямків роботи, які ми плануємо розпочати у найближчий період: боротьба з корупцією, курси з російської мов, комп’ютерної грамотності, також ми збираємо інформацію про проблеми мікрорайонів для подальшого їх ефективного вирішення тощо.

Ви можете долучитися до цих добровольчих ініціатив або стати організатором власного проекту (а ми допоможемо Вам знайти однодумців), потрібно лише звернутися до нас за тел.: + 38 093 38 77 050 або іншим зручним для Вас способом.

Стежте за нашою діяльністю в соціальних мережах.

    

Відео з активностей можна переглядати на нашому YouTube-каналі.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Віра Андріюк