fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
01-12-2013 / Новини Cтудреспубліки /  Херсон

Вітаємо кращу студентку Херсонщини

26 листопада 2013р. о 17:00 у Обласному палаці молоді пройшов грандіозний студентський захід – Херсонський етап Всеукраїнської конкурсної програми «Кращий студент України-2013». Захід відбувся у дуже святковій обстановці, активні учасники та гості вечора не дали ні на хвилинку засумувати присутнім.

Участь у фіналі у номінації «Кращий студент-комплексна характеристика» взяли представники 4-х вишів Херсонщини: Херсонського державного університету, Херсонського національного технічного університету, Херсонського економіко-правового інституту та Херсонської державної морської академії, які представили їх на найвищому рівні.

Конкурсна програма складалася з 5 етапів: реклама вишу, конкурс на найкращу групу підтримки учасників, конкур талантів, інтелектуальній конкурс та відео візитка.

 

Також під час конкурсної програми було нагороджено переможців номінацій «Кращий студент-програміст» та «Кращий студент-науковець».

Після завершення конкурсної частини учасники та глядачі мали можливість побачити чудові виступи: Володимира Бондаренка, Аруті Арутюнян, вокально-хореографічної студії «Зорепад», студії спортивного танцю «Eurodance», естрадно-циркової студії «Jin Roh», танцювального центру «URBAN VIBES», вокально-хореографічної студії «Орхідея».

 

Врештірешт підсумки були підбиті та кращим студентом Херсонщини було обрано магістранку Херсонського державного університету Любов Онищенко.

Саме вона змагатиметься за звання кращого студента України в фіналі конкурсу. Бажаємо перемоги!
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Катерина Білоконь