fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
12-11-2010 / всі теми /  м. Київ

Виставка у Кабміні (оновлено)

11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!" (див. нижче).

Стенди представили 18 всеукраїнських молодіжних і дитячих громадських організацій, Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Державна соціальна служба для сім’ї, дітей та молоді.

Звісно, що на виставці був стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Більше того, цей стенд привернув значну увагу присутніх. Його вирізняло те, що на ньому були розміщені тільки справжні, «живі» фотографії, плакати, флаєра, буклети, випуски «Хронік» і «ЗаДіло!», «гроші» фінальних Студреспублік — і все це різних років. Ніякого монтажу на комп’ютері та фотошопу, ніякого офіціозу!

Анатолій Толстоухов звернув увагу на важливу роль молодих людей у всіх суспільних процесах. "Ми маємо значну увагу приділяти особистості, створювати умови для молоді, зокрема, для її самореалізації", — зазначив Міністр Кабінету Міністрів. Анатолій Толстоухов наголосив також на необхідності партнерства молоді і влади та можливості для юнацтва виходити на міжнародну арену. Зокрема, Анатолій Володимирович наголосив, що наступного, 2011 року, Студреспубліка має пройти у справді міжнародному форматі.

Користуючись нагодою, директор департаменту молодіжної політики Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту Ігор Хохич привітав усіх із Всесвітнім днем молоді. Посадовець подякував представникам організацій, чия діяльність презентована на виставці, за активну громадську позицію та побажав подальших успіхів. Хохич зазначив, що Міністерство, зі свого боку, допомагатиме, сприятиме та підтримуватиме молодіжні та дитячі громадські організації.

Всі учасники виставки – лідери та представники організацій (серед них Павло Вікнянський і Ольга Коваленко) розповіли про свою роботу та окреслили свої головні досягнення.

Нагадаємо, щорічно 10 листопада відзначається Всесвітній день молоді.

Для довідки. Станом на 1 січня 2010 року в Україні діють 173 всеукраїнські молодіжні громадські організації, 19 всеукраїнських спілок молодіжних громадських організацій та 18 всеукраїнських дитячих організацій. Понад 8 тисяч молодіжних і дитячих громадських організацій функціонують на місцевому рівні.

Завантажити спеціальний випуск "ЗаДіло!"
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки