fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-07-2011 / Новини Cтудреспубліки /  Вінниця

Вінницькій студенти обрали свою «Першу Леді» на «Студреспубліці-2011

Студента Вінницького державного педагогічного університету Ольга Стороженко перемогла у конкурсі краси "Перша Леді", який проходив в рамках обласного етапу молодіжного мульти-фестивалю "Студентська республіка-2011" на базі спортивно-оздоровчого комплексу "Колос" у Вінниці".

"Першою віце-Леді" вінницької Студреспубліки стала Маловічко Аліна з Вінницького торгово-економічного інституту КНТЕУ, титул "Другої віце-Леді" дістався Ользі Поліщук з Вінницького національного технічного університету.

Діадему переможниці вручила колега по вишу, яка виборола титул "Перша Леді Студреспубліки" у 2010 році Ксенія Саніна. Це вже не перший титул Ольги Стороженко, яка два місяці перед цим отримала інший титул.

Загалом, у конкурсі краси "Перша Леді Вінниччини" брали участь 8 студенток з вінницьких вишів – Надія Костенко з Вінницького національного медичного університету (№1), Аліна Маловічко з Торгового інституту (№2), Інна Уланська з Вінницької філії Київського інституту менеджменту (№3), Ольга Поліщук з Технічного університету (№4), Аліна Бондар з Вінницької філії Тернопольскої академії (№5), Маргарита Михайловська з Аграрного університету (№6), Ольга Стороженко з Педуніверситету (№7) та Анастасія Жарик з педагогічного (№8).

Оцінювало красу вінницьких студенток авторитетне журі під керівництвом голови Вінницької обласної ради Сергія Татусяка
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вінницька Студреспубліка