fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
04-02-2010 / всі теми /  м. Київ

“Віктор Фьодоровіч” вже переміг у Києві

 

Організатором конкурсу є ВМГО „Студентська республіка”, НДЛМ за організаційної підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту і Міністерства освіти і науки України.
 
Саме 2 лютого відбулось визначення переможця у номінації «Кращий студент. Комплексна характеристика». Проведення другої частини конкурсу заплановано на 4 лютого в залі Вченої Ради Національного авіаційного університету для нагородження переможців у номінаціях «Кращий студент-науковець», «Кращий студент-громадський діяч», «Кращий студент-дизайнер», «Кращий студент-спорсмен».
 
Не дивно, що перемогу у номінації «Кращий студент. Комплексна характеристика» отримала представниця жіночої частини людства – Щєлко Вікторія, студентка 5 курсу факультету психології Київського національного університету ім. Т.Шевченка та 5 курсу факультету психології та педагогіки Національного педагогічного університету ім. М.Драгоманова.
 
До складу журі увійшли: Кулібаба Дмитро – радник Міністра освіти і науки України, Коваленко Ольга – менеджер проектів Студреспубліки, Шейгас Костянтин – координатор Студентської ради м. Києва, Хасанов Руслан – член команди з підготовки “ІІ Зимової Студреспубліки». І саме вони визначали долю конкурсантів за такими критеріями: актуальність, художній рівень, акторське мистецтво, режисерське рішення програми, сценічна культура конкурсанта.
 
Необхідною умовою конкурсу була підготовка декількох завдань:
І конкурс: «Я — кращий!»
 
ІІ конкурс: «Мій талант – кращий!»
ІІІ конкурс: «Мій feed back – кращий!»
IV конкурс«Кращий день із мого студентського життя»
V конкурс: «Кращий студент – соціально відповідальний студент!».
 
У цих завданнях, на думку авторів та організаторів, кожен студент отримав можливість відкрити себе повністю і довести усім присутнім, що саме він кращий і здатен це довести на всеукраїнському фіналі конкурсу.
Ведучі конкурсу Андрій та Денис підбадьорювали учасників своїми жартами та усіляко їх підтримували.
 
Напругу під час проведення конкурсу знімали такі команди КВН, як «Гостинница «Киев»», Сборная Драгоманова, «Двое с рынка» та «Виктор Федорович». Наприкінці конкурсу члени журі визначили переможця і в цій галузі. Найкращою командою КВН стала команда «Виктор Фёдорович», які отримали можливість безкоштовної 2-ох годинної гри у боулінг в розважальному центрі «Більшовик».
 
Завершився конкурс гучними оплесками та радісними привітаннями учасників та переможців.Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Вікторія Гущина