fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
17-11-2012 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Вікнянський: Доручення Президента – гарний подарунок українським студентам

Доручення Президента України Уряду вжити заходи для вирішення актуальних питань студентства – це гарний подарунок українській молоді до Дня студента» — зазначив голова громадського руху «Студентська республіка» Павло Вікнянський, який минулого тижня брав участь у зустрічі Глави держави з представниками студентських організацій.

Він наголосив, що за всю історію незалежної України, це перший подарунок тим, про кого всі політики кажуть, що це наше майбутнє, але далі слів справа не рухається. «Ми раді, що за багато років існування «Студентської республіки», держава нас почула, незважаючи на критичні позиції організації з багатьох питань», — наголосив Вікнянський. За його словами, особливо приємно, що мова йде про Стратегію розвитку державної молодіжної політики до 2020 року, а це означає, що держава розуміє, як важливо дбати про наступні покоління.

На запитання, яким він бачить молодіжний центр в Криму, Національний лідер Студреспубліки відповів, що це має бути постійно діючий майданчик для активних, небайдужих студентів світу, які б спілкувалися різними мовами і виробляли проекти на майбутнє. «А коли молодь повертатиметься в свої країни, про Україну почують не зі сторінок жовтої преси, а від представників громадських організацій», — зазначив Вікнянський. На його думку, в Криму має бути культурно-науковий і оздоровчий студентський центр.

«Політична воля у Президента України є, і я сподіваюся, що усі ці плани будуть втілені в життя», — зробив наголос Павло Вікнянський.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки