fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
25-07-2009 / всі теми /  Україна

Відтепер кожен зможе стати членом журі “Першої леді”

Розпочалося голосування за найкрасивіших студенток України в інтернеті на сайті Студреспубліки, а також вперше — SMS-голосування.

Вже по-повній йде підготовка до єдиного загальнонаціонального конкурсу краси серед студенток “Перша леді-2009”, який проходить у рамках “Студентської республіки-2009”. Учасницями конкурсу є дівчата, які вибороли перемогу у відповідних регіональних конкурсах по всій країні.

А зараз дівчата займаються розробкою та підготовкою власних благодійних проектів, головна ціль яких — підтримка соціально незахищених верств населення!

Традиційно фотографії конкурсанток викладені на сайт Студреспубліки і любий бажаючий має змогу проголосувати за ту, котра більше до вподоби, щоб покращити її шанси отримати почесну стрічку "Перша леді Інтернет-2009".

Організаторами цього конкурсу вперше цього року було вирішено впровадити у життя SMS-голосування, в якому кожен бажаючий зможе підтримати найкращу, на його думку учасницю. А вже під час фіналу цього конкурсу, після магічного слова “СТОП голосування” буде зафіксовано результати голосувань смсками та в інтернеті, які матимуть силу половини слова журі! Тобто переможниця буде справді народна!

* Для того щоб підтримати найкращу на твою думку дівчину, просто відправляй SMS на номер 4443 з її власним кодом (Ledy X – де X – це номер учасниці). Вартість SMS — 1 грн. (з ПДВ, без ПФ). Тільки для повнолітніх. Тел. служби підтримки: (044) 545-77-03 цілодобово та без вихідних.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Чувичін Євген