fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
11-02-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  Україна

Відсвяткуйте День святого Валентина поряд із «Стіною кохання»


"Любов — довготерпелива, любов — лагідна, вона не заздрить, любов не чваниться, не надимається; не бешкетує, не шукає свого, не поривається до гніву, не задумує зла; не тішиться, коли хтось чинить кривду, радіє правдою; все зносить, в усе вірить, усього надіється, все перетерпить. Любов ніколи не переминає…" Послання апостола Павла до Коринтян 13, 1-13

 

День святого Валентина – це день покровителя всіх закоханих, який святкують у багатьох країнах світу, ніжне та добре свято. 14 лютого кохані або просто близькі люди зізнаються в любові та повазі один до одного, дарують приємні подарунки, солодощі та «валентинки». В цей холодний лютневий день на душі стає тепло як ніколи, а у повітрі «літає» відчуття щастя та романтики.

Крім того, день усіх закоханих – чудовий привід відкрити своє серце, проявити турботу, здивувати кохану тобі людину…

Традиційно 14 лютого проходитиме всеукраїнська щорічна акція «Стіна кохання», організація якої вперше відбулася по всій країні ще в далекому 1998 році (тоді — силами НДЛМ) і зібрала багато тисяч студентів.

14 лютого у найбільших вишах країни, а згодом на центральних площах міст розміщуватиметься «Стіна кохання», де кожен бажаючий може залишити освідчення в любові чи просто написати будь-які приємні слова своїй другій половинці, друзям, рідному університету, місту та всьому Всесвіту. Поряд зі «Стіною кохання» активісти Студреспубліки роздаватимуть святкові «валентинки», які можна подарувати найціннішим людям в своєму житті. Також до дійства часто залучаються представники місцевих політичних і державних структур, «зірки», подію показують на телеканалах, інформацію поширюють у друкованих та інтернет-медіа.

Тому, не пропустіть і відсвяткуйте День святого Валентина разом із Студреспублікою. Візьмість участь у акції «Стіна кохання», зробіть щасливішими та усміхненішими дорогих Вам людей. Подаруйте їм брендовану «валентинку» від Студреспубліки!

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки