fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
20-08-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Україна

Відсвяткуй День незалежності у Студентській країні!

Кілька тисяч студентів — молодь із усієї України, гості з Європи та країн СНД з 20 по 24 серпня об’єднаються на Студреспубліці!  

Головні події фіналу "Студентської республіки-2010":  

 • Проведення оргдіяльнісної гри та обрання Студентського президента і Студентського парламенту України на тему: "Ідеологія майбутнього".
 • Півфінал Національного конкурсу краси серед студенток «Перша Леді-2010».
 • Запальна «Нічна туса», виступи найкращих студентських ді-джеїв, пі-джеїв і "зірок" шоу-бізнесу.
 • Популярні ігри „Квест” та „Мафія”. 
 • Яскраві конкурси: „Боді-арт”, „Флешмоб”, конкурс чоловічої краси «Містер Студреспубліки», фото-конкурс. 
 • Кубок із КВН, інтелектуальні конкурси «Брейн-ринг», «Що? Де? Коли?», семінари, тренінги, фест аматорського відео. 
 • Спортивні змагання з пляжних видів спорту (футбол, волейбол, інші). 
 • Єдиний в Україні концерт всесвітньо відомої румунської групи "Моранді"— 20 серпня!
 • Найголовніше — море позитиву, нові знайомства, приємні та вражаючі несподіванки, СПОГАДИ НА ВСЕ ЖИТТЯ.  

Для участі необхідно:

 1. Заповнити спеціальну online-анкету .
 2. Ознайомитися з правилами та вартістю участі в фестивалі та у відділенні будь-якого банку оплатити обрану Вами суму. Реквізити: р/р 2600930201705 у Голосіївському відділенні №5398 Ощадбанку, МФО 320304, ЄДРПОУ 34423426 (одержувач: ВМГО «Студентська республіка». Призначення платежу — "у якості безповоротної фінансової допомоги на здійснення статутної діяльності"). 
 3. ВЗЯТИ З СОБОЮ НА МУЛЬТИ-ФЕСТИВАЛЬ КВИТАНЦІЮ ПРО ОПЛАТУ ТА ПАСПОРТ ГРОМАДЯНИНА. 

Крім того на Вас чекає розпродаж незабутньої унікальної сувенірки, яку, за традицією, можна буде придбати за внутрішні купони (“гроші”) – НДЛМчики. Конвертувати НДЛМчики можливо буде у спеціалізованій установі – Національному банку Студреспубліки.

Місто розваг "Фотон" славиться найдовшою в Україні барною стійкою довжиною у 140 метрів, а значить для вас — безліч коктейлів на пляжі без черги!

 1. Організатори забезпечують на пільгових умовах: проживання у наметовому містечку (прохання взяти з собою намети, спальники та каремати) і харчування переможців регіональних Студреспублік: депутатів Студентських магістратів і Студентських мерів (11 осіб з кожного регіону + по 1 супроводжуючому). Всі учасники Студреспубліки, незалежно від статусу (мер, магістрат, учасники суб-фестів, звичайні учасники) після ознайомлення зобов’язуються неухильно дотримуватися усіх правил, введених організаторами — як дисциплінарного, так й ігрового порядку. У випадку порушення встановлених норм, до  конкретниху часників, а також до їхніх команд будуть застосовані спеціальні заходи. На території Студреспубліки діятиме Служба безпеки, завданням якої буде стежити за належним виконанням усіх правил підчас реалізації заходу.
 2. Для повноцінної, активної участі у програмі ВСІМ учасникам наполегливо рекомендовано забезпечити себе особисто та/чи групу технічними засобами: ноутбуки, зарядні пристрої до них, для функціонування медіа-груп у складі журналістів та операторів (заохочується!) — диктофони, відеокамери, принтери, софт для верстки і монтажу. Також просимо взяти з собою парасолі та/або тенти, аби погодні умови не змогли завадити Вашій роботі.
 3. Організатори звертають увагу на те, що на всій території Студреспубліки діє "сухий закон".
 4. У тому випадку, коли депутат Студентського магістрату не може їхати на фінал, право участі у Студреспубліці має кандидат у депутати регіонального магістрату, який іде наступним у списку партії (блоку), що подолала виборчий бар’єр на виборах регіонального Студмагістрату. 

Якщо вибори під час регіональної Студреспубліки відбувалися за мажоритарною системою, а обраний депутат їхати не може – то до складу Стумагістрату потрапляє особа, яка посіла 2-е місце в мажоритарному окрузі переможця.

Увага! Крім організаційного збору кожному учаснику під час реєстрації (на місці проведення) необхідно внести 50 грн. готівкою запобіжного збору, який буде повернуто після закінчення мульти-фестивалю (у разі відсутності порушень правил участі).

Проїзд з Сімферополя до Євпаторії: автобусом, електропотягом. Проїзд з Євпаторії до сел. Заозерне, місто розваг "Фотон";  автобусом (залізн. вокзал) маршрут №5, 8, 15 — зупинка "Маяк". 

Дата прибуття всіх охочих на територію міста розваг "Фотон" СУВОРО не пізніше 10:00 20 серпня. 

 

 

Зареєструватися >>>

Переглянути правила участі у фіналі "Студентської республіки-2010" >>>

Завантажити прес-анонс >>>

Переглянути вартість участі >>>

За додатковою інформацією звертайтеся:

Олександр Щерба, учасник Міжнародного оргкомітету Студреспубліки-2010 

+380632674490, +380952712827


Звертаємо Вашу увагу, що умови можуть змінитися. Всі офіційні новини — лише на сайті www.studrespublika.com та в розсилці studrespublika@googlegroups.com (на неї варто підписатися) .

Організатори: ВМГО “Студентська республіка” за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, НДЛМ.

Технічний партнер: MSI 

Інформаційні партнери:  MaxxiTV, INTV (інтернет-телебачення), Главное.тв, радіо "Мелодія" та MfM, RMX Power Hit Radio та "Радіо Плюс", Яскраве радіо, "Газета по-українськи" та журнал "Країна", портали tut.ua, meta.ua, інформаційний портал про здоров’я "Здорово", ВВ (всеукраїнська щоденна громадсько-політична газета та портал).  

* Примітки:

Заозерне, Заозерний, Чайка — так називають у народі курортне селище, розташоване на південний захід від Євпаторії, одразу за лікувальним озером Мойнакі. До 1948р. населений пункт мав кримськотатарську назву Яли-Мойнак. На околиці селища знаходяться залишки 2-го майданчику, який у радянські часи був об’єктом космічних військ СРСР. Тепер це майже постапокаліптичний пейзаж — пусті напівзруйновані корпуси, розібрані будівлі, покинута космічна мега-антена, трава, що росте, крізь асфальт. У Заозерному бував сам Гагарін… Також на території селища розташовані розкопки давньогрецького городища "Чайка", яке було аграрною частиною еллінського полісу Керкенітіда. У селищі знаходиться Євпаторійський світловий маяк, башта якого є найвищою в СНД і на узбережжі Чорного моря. Крім того, тут розташована  колишня дача легендарного маршала Жукова. Прекрасні піщані пляжі Заозерного часто кращі за ті, що є в самій Євпаторії. Заозерне є однією з найбільш сонячних частин Криму, місцевий клімат харарактеризується відсутністю різких коливань температури і атмосферного тиску, що добре впливає на організм і дозволяє уникнути тривалої акліматізації.

Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-служба Студреспубліки