fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
27-12-2010 / Новини Cтудреспубліки /  Чернігів

Віденський бал в Чернігові: влада проігнорувала, бізнес відгукнувся на благодійність

25 грудня Чернігівський обласний музично-драматичний театр приймав елегантних гостей Другого Віденського балу, організованого Студреспублікою.

Бал проходив у рамках благодійної акції «Подаруй дитині казку», яка у цьому році направлена на допомогу дитячому відділенню Чернігівського обласного протитуберкульозного диспансеру.

Організували цей бал Чернігівська обласний осередок «Студентська республіка» і Центр танцю, фітнесу і дозвілля «Вікторія-денс». І, за словами організаторів, бал проводився з двома цілями: головна і першочергова ― допомогти дитячому відділенню з меблями, друга ― розвивати культурне життя у Чернігові.

Починався бал із приїзду гостей, яких у холі Драмтеатру зустрічав квінтет симфонічного оркестру і виставка картин, які пізніше виставлялися на аукціоні. О 20-00 почалась концертна частина, яка була представлена мюзиклом по мотивам  казки «Снігова королева».

Після концертної частини гості кружляли у танцях під супровід камерного симфонічного оркестру військово-музичного центру СВ ЗСУ.

Між танцями гості балу могли поласувати шампанським і закусками. Для всіх бажаючих призери чемпіонатів Європи та Світу Олександр Кравчук і Олеся Грецко провели майстер-клас із вальсу.

Під час балу відбувся також благодійний аукціон картин чернігівських художників. Перелік лотів:

 1. «Вечір на Снові» Черниш А., придбав Склярець Андрій.
 2. «Похмурим ранком» Заборовський Л., придбав Лазар Віктор.
 3. "Натюрморт" невідомого художника, представлена Чернігівський національним педагогічним університетом імені Т.Г.Шевченка, придбав Лазар Віктор.
 4. «Соняшник» Савченко О., придбала Марченко Наталія.
 5. "Натюрморт" Ємець В., придбала Коваленко Оксана.
 6. «Пробудження» Пенський І., придбав Тандура Володимир.
 7. "Намисто з перлів" від «Золотого льва», придбав Лазар Віктор.
 8. «Котячий сон» Матвейцева О., придбав Щерба Олександр.
 9. «Літо» Наталушко В., придбав Михалевич Микола.
 10. «Прощання з літом у бурштиновій вазі» Ібрагімова Л., придбав Склярець Андрій.
 11. «Весняний настрій» Мартиненко Н., придбав Герма Юрій.

Загальна сума, отримана з аукціону становить 12 350 грн.

Найдорожчі лоти забрали Оксана Коваленко за 2 300 грн., Михалевич Микола за 2 000 грн. Рекордсменом аукціону став Віктор Лазар разом із дружиною, вони купили дві картини і намисто з перлів на загальну суму 2 550 грн., а, порадившись, подарували картини дитячому відділенню Обласного протитуберкульозного диспансеру.

Після аукціону організатори заходу розрізали святковий торт і запросили всіх гостей його скуштувати. Останні гості залишили бал десь біля дванадцятої ночі.

Організатори висловлюють подяку всім тим, хто допоміг: ВАТ «Базис», СТОВ «Дружба-нова», ТРК Мегацентр, «Гранд-флора», «Золотий лев», РА «Gold Future»,  Інтернет-видання www.chernigiv-quest.com , Інтернет-видання «Високий Вал», інформаційний портал «Події і коментарії», газета «Сіверщина», Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка, Спілка художників України в Чернігівській області, РА «Майбутнє груп», РА «Реклама та друк» і всім, хто долучився до благодійної акції.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Максим Зевако