fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
03-05-2013 / Новини ВМГО "Студентська республіка" /  м. Київ

Відбувся тренінг для юристів «Leadership in law»

Під такою назвою 28 квітня 2013р. у Києві, в офісі Творчого центру ТЦК, відбувся тренінг для юристів. Участь у ньому взяли молоді юристи, адвокати, керівники юридичних компаній і студенти, а перед учасниками виступив один із лідерів Студреспубліки Олександр Щерба.

Під час роботи тренінгу гуру юридичної практики України Ярослав Зейкан, Ігор Покотило, Анастасія Москаленко, Ірина Калінська, Андрій Стельмащук ділилися досвідом з молодими юристами, давали практичні поради, що сприятимуть покращенню роботи молодих юристів, провели майстер-класи з успішної побудови власних юридичних компаній.

Діяльність ВМГО «Студентська республіка» презентував Олександр Щерба, який запросив учасників тренінгу долучитися до проекту «Новий старт. Сценарії майбутнього».

Оргдіяльнісна гра у рамках проекту відбудеться з 17 по 19 травня, а 20 травня пройде Стратегічний саміт у Києві, на якому буде оголошено переможців, а також запрошений гість — Сергій Плохій виступить з публічною лекцією на тему «New Ukraine in New Europe: A historian’s perspective» («Нова Україна у Новій Європі: погляд історика»)

По завершенню тренінгу «Leadership in law» керівник даного проекту Іван Ледчак вручив учасникам сертифікати.

Партнерами тренінгу виступила Cтудреспубліка.

Підтримку надала піцерія «Челентано». 

 
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Прес-центр Творчого центру ТЦК