fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
13-02-2011 / всі теми /  м. Київ

Відбувся круглий стіл «Майбутнє вищої освіти в Україні»

Нещодавно в Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту під головуванням Першого заступника Міністра Євгена Суліми за участі представників влади, освітян і громадських лідерів. Слово під час заходу мав і Лідер Студреспубліки Павло Вікнянський.

Серед учасників були також народні депутати України (Андрій Пінчук, Максим Луцький, Юрій Каракай), представники Міністерства, ректори провідних вишів України, представники студентського самоврядування та громадськості.

Під час зустрічі обговорено проблемні питання щодо проектів Закону України «Про вищу освіту», входження системи освіти України в європейський простір та шляхи забезпечення якості вищої освіти в сучасних умовах.

Під час обговорення слово мав Лідер Студреспубліки Павло Вікнянський. Його позиція була чіткою: те, який саме закон «Про вищу освіту» потрібен Україні, треба визначати виходячи не з того, які є наразі поточні проблеми — і латати їх законом, а треба мати конкретну та зрозумілу картинку майбутнього у вищій освіті. Після цього, під цю картинку — вже і створювати новий закон.

Окрім цього Вікнянський зосередив увагу присутніх на тому, що в будь-якому варіанті закону «Про вищу освіту» треба зберегти нинішню редакцію статті закону, яка нормує питання студентського самоврядування, як таку, що свого часу готувалася всіма зацікавленими молодіжними і студентськими структурами, і є плодом компромісу. Єдине, що він запропонував додати до цієї статті – це те, щоб надати органам студсамоврядування права юридичної особи.

Учасники круглого столу також внесли пропозиції щодо створення робочої групи, до складу якої ввійдуть представники громадськості та студентського самоврядування з метою внесення змін до нормативно-правової бази щодо розвитку вищої освіти.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: За матеріалами сайту Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, вл. інф.