fbpx
 
НОВИНИ
РЕГІОНИ
АР Крим
Вінниця
Волинь
Дніпропетровськ
Донецьк
Житомир
Закарпаття
Запоріжжя
Івано-Франківськ
Київська обл.
Кіровоград
Луганськ
Львів
Миколаїв
Одеса
Полтава
Рівне
Суми
Тернопіль
Харкiв
Херсон
Хмельницький
Черкаси
Чернівці
Чернігів
м. Cевастополь
м. Київ
Світ
Білорусь
КАТЕГОРІЇ
всі теми
Новини Cтудреспубліки
Новини НДЛМ
Новини ВМГО
Аналітика
 
НОВИНИ
21-12-2012 / Новини Cтудреспубліки /  м. Київ

Відбувся конкурс «Кращий студент Києва»

Зима. Мороз. Сесії повним ходом. Та кращі студенти Києва не переймаються такими «дрібницями». 17 грудня 2012р. у Києві відбувся регіональний етап конкурсу «Кращий студент України».

Конкурс був проведений у стінах гуманітарного корпусу НПУ ім. М.П.Драгоманова. Незважаючи на дещо прохолодну залу, учасники навіть не думали відмовлятися від боротьби. Виступ кожного конкурсанта доповнювався пропозиціями й ідеями щодо рідного міста в тій чи іншій сфері. Мозкові штурми від журі також не давали спокою конкурсантам. Адже кращий має бути кращим. Як на сцені, так і в житті. Це не доповідь і не семінар. Саме тут вирішувалась доля тих, хто ж буде «зебест» у рідній столиці.

Переможницею конкурсу стала студентка Київського національного економічного університету Лесик Наталія.

В інших номінаціях перемогли:

Кращий студент-програміст Києва – студент Київського політехнічного університету Степанян Ігор.

Кращий студент-спортсмен м.Києва – студент Національного транспортного університету Яшан Артем.

Кращий студент-аналітик м.Києва – студент Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка Коваль Володимир.

Кращий студент-медійник м.Києва — студентка Київського національного торгівельно-економічного університету Савчук Олена.

Кращий студент-науковець м.Києва – студентка Київського університету ім.Б.Грінченка Заворотна Ольга.

Кращий студент-дизайнер м.Києва – студентка Київського національного університету технологій та дизайну Червінська Яна.

Кращий студент-громадський діяч м.Києва – студентка Київського національного університету ім.Т.Г.Шевченка Пуйо Катерина.

В номінації «Кращий студент-науковець м. Києва» Бреус Сергій, студент Національної академії внутрішніх справ, отримав номінацію «Глядацьких симпатій».

Оцінювали виступи під час фінального етапу конкурсу Щерба Олександр один із лідерів Студреспубліки, Євген Дробко – голова правління ГО «Студентська спілка «Студентський актив», Анатолій Сибірьов – член Громадської ради з питань молодіжного руху при Головному управлінні освіти і науки департаменту молоді і спорту КМДА, Костянтин Соловйов – представник Цивільної інформаційної агенції.

З практичною ідеєю активного впровадження інтерактивних уроків в школах і досвідом їх двосторонньої ефективності ознайомила всіх присутніх Ольга Заворотна, найбільше запам’ятавшись журі в захисті свого проекту і розумінням його як ефективного педагогічного інструменту.

Переможці отримали подарунки від наших партнерів, а саме навчання з теми «Публічна презентація. Секрети успіху», що організовує для переможців «Київський міський центр сім’ї» та пільгові путівки на оздоровлення від Головного управління освіти і науки КМДА.

Ми горді, що в Києві навчаються найкращі та найактивніші представники молоді.

Всі переможці запрошуються до подальшої співпраці, доопрацювання та практичного втілення проектів в життя на теренах м.Києва задля розвитку молодіжної політики, покращення умов інших сфер суспільного життя.
Підпишіться на Телеграм-канал Studrespublika, щоб оперативно отримувати найважливішу інформацію про діяльність Студреспубліки

Автор: Роман Гавлінський, Людмила Рудкевич